Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi környékén milyennek...

Mensi környékén milyennek kellene lennie a folyásnak? Nekem peteérés óta fehér, krémszerű. Holnap kellen nem megjönnie és még mindig ilyen. Lehet így baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 13. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

En is megkerdeztem itt ezt a mult heten!De en csak azt tudom mondani,hogy en a tegnap teszteltem pozitivat....es nem igazan volt folyasom,szinte szaraz volt csak 1x 2x vettem eszte hogy egy egy kis csepp feheres kremes potyi van ott....MAs tuneteid vannak?

Sok sikert!BOldog baba varast!

2008. ápr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a gyors választ! Holnap kellene nem megjönnie, de már kedd óta mensis tüneteim vannak: derákfájás, hasfájás, hányinger. Nem bírtam és teszteltem reggel, de persze negatív lett. A hőm még fent van.
2008. ápr. 13. 09:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint en vagyok :-D

EN is teszteltem a mult szombaton,a nem vart mensi elott 2 nappal es nekem is negativ lett!Nekem a cicim is nagyon erzekeny volt mar elotte egy jo hettel es allandoan almos voltam(vagyok) es faradt.

Nagyon szoritok neked!IRj hhogy mi lett!

2008. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi, köszi! És szívből gratulálok Nektek!!!!!!!!
2008. ápr. 13. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!