Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémszerű fehéres folyásom...

Krémszerű fehéres folyásom van, ez lehet baba? Vagy más esetleg?

Figyelt kérdés
6-án volt pé-m! De előtte 1 nappal voltunk együtt nem aznap! Tüneteim nincsenek, kávét megiszom ugyan ugy, csak a hasam fájdogál picit. ( Mint, mikor dolgozatirás volt még a suliba, és izgultam )...
2010. okt. 15. 12:09
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Én hétfőre nem várom, vasárnap 10-essel tesztelek :)


A gyomor igeges :D

2010. okt. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Gyomoridegesnek üzenem: nekem is van, pedig én sem foglalkozok a dologgal, annyit vagyis nem izgulok, hogy huu mot mi lesz, de mégis van az ideg. Nem értem. :D
2010. okt. 15. 12:31
 13/34 anonim ***** válasza:
Én is 20-ra nem várom, de néha 1 napot késik, így szerintem 19-én tesztelek igaz, ha már addig kibírom, mert ki kell bírni, onnantól már csak 1-2 nap. :D
2010. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Dettó én is így vagyok ezzel! Lehet, hogy amiatt van, mert benn készülődik! :D De jó lenne!!!
2010. okt. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
De várj, lehet h csak felfázástol nem? Mostanába sokat járok ki pisilni, pedig nem szoktam ennyit... Este nem is kellett kimennem, de mostanába van h 2szer is kimegyek. És felfázástol van a folyás vagy szerintetek ez hülyeség???
2010. okt. 15. 12:34
 16/34 anonim ***** válasza:
Na ebben is eggyezünk... Mondjuk nem tudom, hogy felfázás miatt van-e folyás? De én nem mertem magam beleélni, ezért én ráfoigtam a felfázásra, mert akkor talán nem csalódok akkorát! :)
2010. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy felfázás mert akkor fájna ha pisilsz, vagy a derekad! ez jó jel szerintem! én is sokat járok de különösebb dolog, előjel nincs nálam...uh lehet csak sokat iszom és ezért :)


Hát azért remélem a gyomorideg elmúlik mert nagyon rossz érzés....olyan nyugtalan vagyok hogy nem igaz:)


A végén pszichiáterhez kell járnom nem nőgyógyászhoz XD

2010. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
:)
2010. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Amikor pisilok nem fáj... ( Szerencsére ) :D
2010. okt. 15. 12:47
 20/34 anonim ***** válasza:
Hőgörbétek van?
2010. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!