Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, hány...

Akik babát szeretnének, hány hónapja próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én idén januártól nem szedek gyógyszert, április 25-én volt meg utoljára a mensim, de mivel 40-47 naposak voltak a cilusaim, csak júniusban csináltam tesztet. Iszonyatosan örültünk, de korai volt. 10 hetesen elhalt a babánk és iszonyatosan éreztem magam hónapokig! Már azt hittem kezd a kapcsolatunk is rámenni, annyira rágörcsöltem a témára! Minden nap hőmérőzés, ovu mikroszkóp, viszont a műtét után a ciklusom nemhogy lerövidült, még hosszabb lett (77 és 73 nap). aztán amikor nov. 23-án végre megjött, eldöntöttem, hogy ebben az évben nem foglakozom a baba témával, majd jövőre kivizsgáltatjuk magunkat! Azt gondoltam, első körben kipróbálom a cicka-palást keveréket, hátha legalább a ciklusom beáll, folytatom a hőmérőzést és azért szedem tovább a folsavat is (azt már októberben elkezdtem). Tényleg nem agyaltam ezen és csak azért csináltam 28-án tesztet, mert veszettül kívántam a csípős ételeket már vagy két hete és eddig nem ettem meg. Pozitív lett! :-)

Szóval ha azt vesszük, viszonylag hamar teherbe estem kétszer is, remélem a mostani terhességem már tényleg sikeres lesz!

Úgy látszik tényleg igaz, hogy akkor jön össze, amikor nem is számítasz rá, nem is foglakozol vele!

Próbálj meg ne rágörcsölni, ami iszonyatosan nehéz, ezt magamról tudom! Csak kényeztessétek egymást és ha tényleg semmi, akkor persze marad az orvos!

Kívánom, hogy sikerüljön! BÚÉK!

2008. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve próbálkozunk,voltunk kivizsgáláson mindketten,januárban megyünk inszemre.Alacsony a progeszteronszintem,és a párommal is vannak gondok.

Neked kívánom,hogy mielőbb sikerüljön!BUÉK!

2008. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!