Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, hány...

Akik babát szeretnének, hány hónapja próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen van ilyen is amit a kedves előttem iro irt:de

azt tudni kell általában aki 1 évnél többet probálkozik azoknál van valami pici probléma mivel csak ösze kellene jönnie enyi diő után.

2008. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja. És kezdek elkeseredni, már úgy érzem futok ki az időből, 32 éves vagyok...
2008. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy volt hogy mikor 2 éve voltam együtt a férjemmel, egyetlen nem védekezésből terhes lettem. Sajnos elvesztettük azt a babát. Utána belekezdtem egy suliba, igy vártunk amíg már majdnem véget ért, és gondoltuk, hogy na akkor mostmár nem védekezünk, majd jön a baba, mikor szeretne.De reméltük hogy ha először ilyen könnyen sikerült akkor másodjára is fog.

Az első védekezés nélküli hónapban összejött a fiam:))


De most szeretnénk kistesót neki és 6 hónapja nem jön :(

2008. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 5 hónapot próbálkoztunk! Össze is jött :)! 7.hetes vagyok! Sok sikert!
2008. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekünk rögtön összejött:-)) aminek nagyon örülünk!16-heteske
2008. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 éve,biztam hogy karácsonyi ajándék lesz, most meg abban bizom hogy házassági évfordulós ajándék lesz ami jan.20! Hát is megy ez!!

Amúgy nálunk is minden ok. csak most derült ki, hogy nincs pé-m.-)closti kezdése első hónap, bizunk!!

BÚÉK!!

2008. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7hónapja!De pcos van nálam,kezelést kapok,ami azt hittem sikeres lesz....Kezelés elott 3havonta volt menzi,most meg annyira felborult minden,hogy ebbe a hónapba másodszor van menzi Kíváncsi vagyok mit mond a doki januárban.Elég padlón vagyunk a párommal,mert korulottunk mindenki pocakosodik csak én nem :o(
2008. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi 1,5 évig próbálkoztunk.Nem volt peteérésem, erre clostyt kaptam, az egyik petevezetékem nem átjárható,a másik sem jól nőtt.De amikor feladtam összejött:))

Most 13 hetes vagyok, ez maga a csoda:)))

2008. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ez lesz a 7.hónap. Voltam dokinál, aki majdnem kiröhögött, hogy mit akarok én vizsgálódni fél év után? Csakhogy nyáron 30 leszek, és szerettem volna még addig az első babám megszülni. Hát nem jött be. Bíztam nagyon a jézuskában, hát az sem. De most megyünk a hegyekbe szilveszterezni, a ciklusom 7-8-9. napján és hátha.:)

Kitartás nektek is!

BÚÉK!!!!

2008. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi sajnos már 25 hónapja próbálkozunk. Most volt az első inszeminációm. Még nincs eredmény, de már nagyon várom.

Mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, boldog babás új évet kívánok!!!

2008. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!