Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik babát szeretnének, hány...

Akik babát szeretnének, hány hónapja próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

:)))))))))

mindenki más vannak itt olyanok akik csak pár honapja vagy most kezdték vagy éppen több éve. te miota probálkozol?

2008. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenkinél más, épp ezért kérdezem, hogy most ki hányadik hónapnál tart.
2008. dec. 30. 14:53
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én 2 évig:(hát ez részben az én hibám mert tul későn mentem el dokihoz. most végre kiderült hogy mi a baj. most ugylátszik sikerült. de 9 honap kezelés áll mögötem és azt hozzá kell tennem hogy nem volt nagy bajom csak minimális és még is ilyen sokáig tartott. te miota?
2008. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
13hónapja. Már voltunk dokiknál, minden rendben, semmit nem találtak. Januárban hívom a meddőségit.
2008. dec. 30. 14:57
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Van pé meg minden?mert nálam először azt mondták hogy minden oké. 2 doki is!De mikor a 12. nap mentem kiderült nemvolt pém.
2008. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
tudod sajnos sok mulik a dokin is!neki mi olyanok vagyunk mint a fodrásznak a fizura!Szerintem sajnos sok esetben ez igy van!nemtudja átérezni hogy ez nekünk menyire fáj.Ő végzi a dolgát néha fogyel néha nem!Persze vannak jo dokik de az ritka.Ugyvanak vele egyszer ugy is sikerül de hogy addig mi menyit szenvedünk azmár nem érdekli
2008. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Van. 3cikluson keresztül vizsgálták uh-val, az LH-teszt is mindig pozitív pé-kor. A petevezetékek is átjárhatók, 28napos (mindig pontos!) a ciklusom, és a férjem eredménye is átlagon felüli lett. Vagy összeférhetetlenség van, vagy ellenanyagot termelek. Majd ezt derítik ki jövőre.
2008. dec. 30. 15:01
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi össz-vissz 7 hónapot probálkoztunk.Mondjuk egy évböl.Mert ne mondjam,hogy közben elütötte a férjemet az autó és akkor nem akartunk az anyagi okok miatt.De ugy fél év probálkozás után elmentem dokihoz,aki azt mondta,hogy élvezzük az életet,ne gondoljunk rá,utazzunk el tengerre,ha lehet és csak szeressük egymást:)

Elmentünk júliusban a tengerre és augusztus 18-án volt meg utoljára....

2008. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Akkor nyáron mi is megyünk! ;)
2008. dec. 30. 15:05
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,az lemaradt,hogy sok sikert,remélem mielöbb teherbe esel.Szerintem ha minden eredmény okés,akkor ez pszihés lehet.Hány éves vagy?

B.Ú.É.K.

2008. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!