Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet eszem..és a menszeszem is késik

és elég furán mert mikor szexeltem akkor jött megde csak másfél napra és irtó kevés ez 2x 3x fordult elő és körülbelül egy hete késik a normálishoz késest.. és félek 15 éves vagyok..párkapcsolatban élek 8 hónapja.és nem védekezünk,illetve megszakításos.A mellem is fura de leet hogy csak beképzelem? Anyukám venni akart tesztet de nekem ez elég égő ezért mondom h ugy is megjön hagyjál már..Terhes vagyok? vagy ez a kamaszkor és most kezdek el enni mert egyébként nagyon vékony vagyok?


2010. okt. 10. 17:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy rosszul esett a második oldaliak véleménye, de igazuk van!!!

Szerinted ha mégis teherbe esel, a barátod lesz olyan érett hogy veled együtt felneveli a babát?Vagy csak hogy odaálljon veled a szüleitek elé hogy kiokoskodjátok most mit is csináljatok?Hát, nem nem lesz hozzá elég nagy fiú!!!Mert annyiba sem becsül Téged, hogy gumit húzzon a cuccára, holott tudhatná, hogy nem csak a terhesség ellen véd, ha nem 1000 más ellen is.Vagy hogy ne menjek nagyon messze, gondolod hogy csak veled nem használt óvszert?Biztos lehetsz benne hogy NEM!De sebaj, néhány év múlva , ha nem hamarabb, úgyis meglátogatod a nőgyógyászt egy szép kis nemi betegséggel!!!

Hallgass ránk, vagy felhúzza azt a gumit vagy akármennyire is szereted de hagyd ott!Fiatal vagy még ahhoz hogy tönkre tedd magad miatta!

Igazad van, nem ismerjük, de több élettapasztalatunk van mint neked, és mi is át éltünk már egy s mást!

2010. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha a hapsi ilyen degenerált és nem tudsz neki nemet mondani, akkor fogamzásgátló tablettát kell szedni :)
2010. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"megszakításos védekezés" - hát, gratulálok.

Elmondanám neked hogy a mai világban a terhesség a kevésbé rosszak közé tartozik. Hepatits, aids, herpesz, clamydia és még sorolhatnám milyen betegségeket kaphatsz el, ami nem annyira vicces.

Legközelebb ezeknek tudatában huzasd fel az óvszert a pasikkal !!!

És ne sértődj meg, itt a lányok csak segíteni akarnak/akarunk. Ha anyukádnak nem volt ideje ezeket elmesélni neked, legalább tőlünk megtudod.

Tényleg vigyázz magadra, ne hagyd mindenféle pasinak hogy azt csináljon veled amit akar. TE szabod a feltételeket!

2010. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel mar egy tesztet! Ne basztassatok, legalabb belátja, h éretlen, ez is valami.
2010. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

vettem tesztet! bnőmmel. és a pasimmal megcsináltuk negatív lett. de a menszeszem még nicn smeg a mellem is duzzad. de anya aztmondta jövöhéten veszünk még eggyet...

amugymeg tudom én ezeket..

lécci ne bántsatok már h mekkora fogyi vok stb..

2010. okt. 12. 20:43
 26/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Teszteltél azóta?

2010. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!