Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok...

Letta88 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok vagy mi történik velem?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy 3 napja késik a menstruációm.Bár már egy hete úgy érzem hogy mindjárt megjön, de semmi.Viszont szúr az oldalaimnál.Voltam múlt héten orvosnál mert a múlt hónapban volt egy cisztám ami magától felszívódott.Azt mondta a doki hogy semmi bajom sincs se gyulladás se semmi.Ez a második hónap hogy próbálkozunk.Vasárnap volt egy kb három gombosfejtűnyi rózsaszínes barnás vér a bugyimon.A hőm 37-37,1.Szerintetek sikerült vagy valami más bajom van??Köszönöm a segítségeteket!
2010. szept. 10. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy baba, vagy megint ciszta.
2010. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy terhes vagy, lehet, hogy nem! Vegyél tesztet!
2010. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet sajnos itt neten keresztül senki nem tudja megmondani terhes vagy-e...természetesen lehetsz terhes de lehet bármi más is. Itt tippelgetni lehet de az nem ér semmit.
2010. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt cisztám, utána még nem állt azonnal helyre a ciklusom, mindig késve jött meg, aztán hónapról hónapra pontosabb lett, és már 3 hónapja pontosan jön meg és pé-m is van.
2010. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A teszt már kimutatja!
2010. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt egy cisztám és én is azt hittem,hogy azért késik...így nem is vettem figyelembe,amikor szúrkálást éreztem és mellé barnás pecsételésem volt.

Aztán amikor nem jött meg időben vettem tesztet és + lett!!!:)Azóta minden rendben van,sokat mozgolódik a kicsi fiam.:D


26hetes kismama

2010. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:-)Holnap tesztelek egyet és majd kiderül:-)Mindenkinek sok egészséget és mielőbbi babaáldást kívánok mindenkinek!
2010. szept. 10. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!