Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet eszem..és a menszeszem is késik

és elég furán mert mikor szexeltem akkor jött megde csak másfél napra és irtó kevés ez 2x 3x fordult elő és körülbelül egy hete késik a normálishoz késest.. és félek 15 éves vagyok..párkapcsolatban élek 8 hónapja.és nem védekezünk,illetve megszakításos.A mellem is fura de leet hogy csak beképzelem? Anyukám venni akart tesztet de nekem ez elég égő ezért mondom h ugy is megjön hagyjál már..Terhes vagyok? vagy ez a kamaszkor és most kezdek el enni mert egyébként nagyon vékony vagyok?


2010. okt. 10. 17:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok anyuka.
2010. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd már szegénynek, tiszta para, nem látod?! Vegyél teszted, ne tartsd égőnek. Ha meg becsúszott, hát istenem. Más is anya lett már 15 évesen... Igaz, 30 évvel ezelőtt, de hát ez van.
2010. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

tesztelj és megtudod. menj el és vegyél egyet.

felelőtlenség amit csináltok.

az abortusz nem játék. hisz gondolom nem akarod a babát...


2 kisfiú anyukája :)

2010. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Akkor vegyél egy tesztet egyedül. Ha pozitív, úgyis meg kell beszélned anyukáddal. Ha meg negatív, akkor megnyugodhatsz, de 15 évesen ne a megszakítás legyen a védekezés, mert egyáltalán nem biztos módszer, vagyis nem mindenkinél az. Vagy szedjél tablettát, amit orvos ír fel, vagy marad a gumi, de ez így rulett:-S
2010. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

elkezdtem sirni :S xD

nem lehet gyerekem uristen.

2010. okt. 10. 17:35
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 15 éves vagy , lehet hogy még csak nem állt be normálisan a menstruációd!De van ráció a terhességben is.Igaza van anyudnak, legalább egy tesztet csinálj hogy megnyugodj!Aztán pedig légyszives vedd elő újra a biológia tankönyvedet vagy nézelődj a neten a fogamzásgátlás módszereiről.Bár minimum menj orvoshoz.Nem mondom hogy a megszakítás teljesen hülyeség, de ezek alapján (hogy még egy tesztet sem vagy hajlandó elvégezni, etc,etc.)de azért parázol, nem lehetsz teljesen tisztában a dolgokkal.A megszakítás inkább azoknak a nőknek való, akiknek belefér egy gyermek a későbbiekben, de még nem "gyúrnak rá" teljes erőbedobással.
2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Anyukádnak igaza van, vegyetek egy tesztet. Mikor ennyi idős voltam nekem is volt, hogy késett, és emlékszem arra az érzésre, hogy ez mennyire parás, izgulós... Mondjuk mi védekeztünk, fogamzásgátlóval, de még így is féltem. Anyukád nagyon rendes, hogy melletted van, vegyetek egy tesztet, annál jobb, minél előbb kiderül, ha esetleg terhes vagy. Nem is kell megtudnia csak annak, akinek elmondod. Ha megúszod most, akkor viszont menj el orvoshoz, nőgyógyászhoz és kezd el szedni a fogamzásgátlót, hogy legközelebb ne kerülj ilyen helyzetbe. A megszakításos közösülés sajnos nem ér semmit.
2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
????
2010. okt. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem voltatok képesek rendesen védekezni????
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
mert a pasim nagyon ellene van:S:S:S:S és hiába mondom neki..most h mondtam neki h vegyünk tesztet már felkapja avizet meg stb..
2010. okt. 10. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!