Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Mi történik velem?

Terhes vagyok? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet eszem..és a menszeszem is késik

és elég furán mert mikor szexeltem akkor jött megde csak másfél napra és irtó kevés ez 2x 3x fordult elő és körülbelül egy hete késik a normálishoz késest.. és félek 15 éves vagyok..párkapcsolatban élek 8 hónapja.és nem védekezünk,illetve megszakításos.A mellem is fura de leet hogy csak beképzelem? Anyukám venni akart tesztet de nekem ez elég égő ezért mondom h ugy is megjön hagyjál már..Terhes vagyok? vagy ez a kamaszkor és most kezdek el enni mert egyébként nagyon vékony vagyok?


2010. okt. 10. 17:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
Ha ellene van akkor nem kell vele lefeküdni ilyen egyszerű. Ha 15 évesen nincs ennyi eszed hogy neket mondj akkor nem való neked a szex... -.-"
2010. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
aha ilyen egyszer...-.-" h ne.. temár csak ismered őt ;) -.-"
2010. okt. 10. 18:50
 13/26 anonim ***** válasza:
83%
mi vagy te a kutyája? ha ellene van akkor táncolsz ahogy fütyül? nincs saját akaratod?
2010. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Igen ilyen egyszerű. Itt nem róla van szó. Hanem arról hogy senkivel sem fekszünk le ha nem akar rendesen védekezni. Vagy mégis mit tesz? Megerőszakol ha nem csinálod magadtól vagy mi? Vagy elhagy? És te inkább terhes leszel mint hogy elhagyjon? Látszik hogy csak egy buta éretlen kislány vagy még...
2010. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

igen.éretlen vagyok. de szerintem többmillió lány éretlen még.

Szakítanom kéne vele..csak nem birok. barátnőim is mind ezt mondjkák na m1 hadjuk a pasit......a kérdésre irjatok:)

2010. okt. 10. 19:26
 16/26 Tinker Bell ***** válasza:
100%

ÚúÚúÚúr isten! 15 évesen 8hónapos kapcsolat és szex védekezés nélkül?!?!?

Hát én nem tudom! 20 éves vagyok, de ez azért már durva! Ne haragudjatok, hogy itt fakadok ki, de csak én látom, hogy a mai fiatalok teljesen elkorcsosultak? A diszkó tele van 13-14-15 évesekkel, és már én lógok ki a sorból. A boltban simán kiszolgálják cigivel és piával a 13 éveseket. Teljesen felelőtlenül kefélnek mindenkivel. El sem hiszem, hogy idáig jutottunk!


Szóval, egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy. Minél előbb vegyél tesztet, és ha már a dm-ben jársz akkor egy csomag óvszert is! Nincs mit szégyellni sem a teszten, sem az óvszeren, ha azt sem szégyelled, hogy 15 évesen szexuális kapcsolatod legyen.

Jöhet nekem bárki azzal, hogy lehet hogy már ennyi idősen is érett a felfogása, a gondolkodása, de nekem az írásából nem ez jön le!

Ha viszont tényleg terhes vagy, akkor elég nagy döntés előtt állsz!

1. Vagy kicsengetsz 30.000 forintot és elmész abortuszra, és átélsz egy iszonyú lelki traumát emiatt. Egyebek mellett lehet, hogy ezután már több gyereked nem is lehet.

2. Vagy ennyi ésszel és ilyen baráttal megtartod a babát és megpróbálod felnevelni, vagy felneveltetni anyukáddal.


Rajtad áll!

2010. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kamu a kérdésed!
2010. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha be látod,hogy éretlen vagy (ami igaz is és nem más után kelleni menni..),akkor minek szexelni ilyen korba még?

Na mindegy,így előbb utóbb becsúszik az a baba.Ha nem most,akkor máskor..

2010. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

kamu a kérdésem?XD lol uristen-.-"

jóvan. elég lesz az első oldaliaknak köszönöm az értelmes válazsokat:D a 2.ok meg megköszönöm ha befogják(K)

2010. okt. 10. 21:14
 20/26 anonim ***** válasza:
Akkor te se tegyél fel ilyen kérdéseket,te bajod,te életed.. Bocs (: Jobbat ne várj itt.
2010. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!