Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor megsincs baba?

Minii Vikii kérdése:

Most akkor megsincs baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ev elejen megszuletett az elso babank. Mindenkepp szeretnenk neki kistesot 1-2 even belul. Mensim a csaszar ota meg nem volt, viszont a napokban eleg faradtnak ereztem magam es megkivantam a colat, mint a kislanyomnal igy ellottem ket tesztet. Tudom reggel kellett volna tesztelni.

Duchesse szombat este (szerintem halvany pozi) predictor early vasarnap este(egyertelmu pozi) ma pedig gondoltam kivancsisagbol megnezem a digitalisat az pedig negativat mutatott szinten delutan. Igaz nem 20mpig martottam bele csak 5, valamiert ugy emlekeztem de szerintem ez nem befolyasolja.

Ugy tunik megsincs baba? Mas is jart mar igy? nagyon koszonom ha megosztjatok a tapasztalatotokat


[link]

[link]

[link]



2023. máj. 3. 21:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20# Na ennek örülök. Sajnálom, hogy így neked estünk de ez tényleg nem játék. Remélem később érkezik tesó ha szeretnétek.
2023. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
67%
Azert orvoshoz mindenkepp el mennek a hejedben es mondd el neki a törtenteket, a pozitív teszteket is.
2023. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Azert a predi engem megis idegesitene a helyedben … par nap mulva megismetelnem. Ha pozitiv, csak keress fel egy orvost
2023. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
68%

Remélem úgy alakul minden, ahogy nektek a legjobb. Októberben szültem hüvelyi úton, de szerintem megbolondulnék, ha újra terhes lennék.


Off: Csak egy kérdés és nem kötekedni akarok, de érdekel. Miért van ez a tesózás? Nem lehetne, hogy szerencsétlen ne rögtön valaki tesójaként jöjjön világra, kvázi mintha csak ennyi lenne a célja? Olyan mintha kismacska kellene a nagyobbnak. Bocs, de szerintem ez olyan szarul hangzik.

2023. máj. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.

Nekem tobb testverem is van szerencsere, a hugommal nagyon szoros a kapcsolatom (majdnem 2 ev van koztunk) minden egyes nap beszelunk es tudjuk, mindenben szamithatunk egymasra, ez kiskorunk ota igy van, jo volt igy felnoni. Szeretnem ha a lanyunknak is megadhatnsnk ezt, persze ha kesobb jon a teso mint 1-2 ev az sem baj, de jo lenne ha osszejonne :)

2023. máj. 11. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!