Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor megsincs baba?

Minii Vikii kérdése:

Most akkor megsincs baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ev elejen megszuletett az elso babank. Mindenkepp szeretnenk neki kistesot 1-2 even belul. Mensim a csaszar ota meg nem volt, viszont a napokban eleg faradtnak ereztem magam es megkivantam a colat, mint a kislanyomnal igy ellottem ket tesztet. Tudom reggel kellett volna tesztelni.

Duchesse szombat este (szerintem halvany pozi) predictor early vasarnap este(egyertelmu pozi) ma pedig gondoltam kivancsisagbol megnezem a digitalisat az pedig negativat mutatott szinten delutan. Igaz nem 20mpig martottam bele csak 5, valamiert ugy emlekeztem de szerintem ez nem befolyasolja.

Ugy tunik megsincs baba? Mas is jart mar igy? nagyon koszonom ha megosztjatok a tapasztalatotokat


[link]

[link]

[link]



2023. máj. 3. 21:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Szetintem baba lesz. A digitálisat, ahogy írtad nem csináltad meg megfelelően ráadásul az nem is elég érzékeny.


Olvastam itt a többieket, azért kaptál mindent. De remélem te is tudod, hogy baromi veszélyes dolog, ha most terhes vagy. És sajnos pont ezért értem meg amit most itt a fejedhez vágtak páran. Nagy butaság volt nem gondolni erre....

Azért kívánom minden rendben legyen, így vagy úgy, de magas a rizikó faktor.

2023. máj. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Így egyszerűbb lett volna cipzárt kérni a vagás helyére császár után...
2023. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Azta! Bátor vagy. Én is januárban szültem, igaz nem császárral, de egyelőre el se tudnám képzelni, hogy még egyszer végigcsináljam.
2023. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem bátor. Felelőtlen 🤦‍♀️😅
2023. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Én voltam az első aki felvetette hogy nagyon hamar jött császár után (3. válaszoló). Biztosan veszélyes is lehet , de azért ne temessük már a kérdezőt. Nem ő az első a történelemben aki így járt. Ajánlom Császárvonal Facebook csoportot, ott már olvastam hasonló történetet, egyáltalán nem ritkán és szinte mind jól vegződött. Nyilván élnem ez a követendő példa de ha már baba van akkor komolyan mérlegelni kell. Nem csak egy orvos véleményét kikérni, hanem többet. Ebben a csoportban kérdést is tudsz feltenni amire szakértők és sorstársak is tudnak felelni, nem csak olyanok mint itt, akik nem voltak ilyen helyzetben.
2023. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ehhez se drukkolni, sem gratulálni nem tudok...igenis kapja csak a "lecseszèst" talán ő legközelebb, vagy más aki olvassa elgondolkodik...
2023. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod mit javasolt?

Császár esetén ez nagyon korai.

2023. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív,szerintem is a digitális nem mutatja még. A többieknek igaza van. :( Hatalmas rizikófaktor,a méhedbe is kerülhet,és az még a "szerencsésebb" változat. :\ Persze nem tudom hány esetben történhet baj. De nekem a magánorvosom mondta más ok miatt a kis korkülönbséget,hogy lehetőleg ne várjunk sokat ha akarunk még,de még ő is hozzátette,hogy egy évig semmiképp,vagy legalább 1 évhez közel legyünk már,mert különben a hegemnek is annyi.
2023. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár után 1.5 évet mondott az orvosom, hogy addig ne akarjak tesót! 🤷🏽‍♀️

De te tudod… a teszt minden esetre elég pozitív

2023. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Clearblue digitalis es facelle is negativ!!!! Mostmar biztos vigyazni fogok! Koszonom szepen mindenki kommentjet, mentek a zold kezek
2023. máj. 5. 06:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!