Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

Szia, a 10-18 17:59 vagyok.

Nagyon gratulálok!! :))

Most már inkább nyugodj meg és élvezd a terhességet. Mindenki azt mondja, hogy ez a legszebb időszak. (remélem én is hamarosan megismerem!!!!)

Ugyhogy ne siettesd azt az UH-t,mert az már azt jelenti, hogy az 1/3-a el is telt. :)

Nagyon örülnék, ha időnként azért írnál, hogy hogy vagy.

Beállítottam,hogy lássam, ha írsz.

Szépséges terhességet és boldogságot nektek!!!! Üdv. A.

2010. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 A kérdező kommentje:

Persze hogy írni fogok majd :)


Az az igazság, hogy élvezném én a babavárást, de minden olyan nehézzé vált. Állandó hányinger, gyomorégés, fáradtság, szédülés és egyebek kissé megviselnek. Enni nem igazán tudok már mit, mert minden rosszul esik, ha eszek azért rossz, ha nem eszek akkor meg azért rossz, szóval bonyolult egy állapot ez :)

Ez az első babánk és nem gondoltam volna, hogy minden ilyen nehéz lesz. De azért megéri, ha arra gondolok, hogy legalább ezekből a rosszullétekből tudom hogy tényleg nem vagyok egyedül :D

Azt várom már, hogy végre vehessek neki valamit, hogy megtudjuk, hogy fiú lesz-e vagy lány. És persze a genetikai uh-k eredménye is megnyugtató lenne :)


No sebaj mert egyhamar eltelik a november is és már mehetek is vissza. :P



Nagyon drukkolok neked.

Egyébként mióta próbálkoztok, mesélj valamit :)

2010. nov. 3. 10:19
 73/77 anonim ***** válasza:

Oh én mit nem adtam volna egy kis hányigerért meg ilyesmikért. Mert amikor terhes voltam, nekem ilyesmi nem volt. Nem is élte túl a baba-kezdemény. :(

Mi tavaly február óta próbálkozunk, akkor rögtön sikerült is, de sajnos pár hét szenvedés után vége lett. Azóta semmi, kivéve egy idén februári kémiai terhességet, mely a 6. héten ért véget. Sajnos. De alapvetően bizakodom és nem adjuk fel!!

pl már megindultam kivizsgálás ügyileg is, merthogy én azt abszolút elleneztem eddig. Persze most sem viszem majd túlzásba, de legalább ráadtam a fejem.

Én tudom, hogy hamarosan én is nagyon nagyon nagyon boldog leszek!!!

Meg persze az uram is, aki már szintén nagyon szenved ettől :(

De ez csak átmeneti állapot és megsegít a Jóisten! Én tudom! :)

2010. nov. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 A kérdező kommentje:

Ohh, hát akkor túl vagy már 1-2 rossz dolgon te is. Nagyon sajnálom :( Gondolom nem lehet könnyű ennyi ideje várni, mindig olyan szörnyűnek találtam azt, hogy ilyen megtörténhet. Néhányan a fél karjukat odaadnák hogy babájuk lehessen, mások pedig csak dobálóznak ezekkel a pici életekkel is. Nem értem, hogy miért mindig annak sikerül akinek nem is kell. Ismerősök között is van 1-2, akinek csak azért lett babája, hogy ne kelljen semmit se csinálnia, most pedig szegénykét össze vissza rakosgatja mindenkinek mert ő csak bulizni akarna, meg pasizni, pedig már nem tini lány.

Ilyen ez a világ sajnos :(



Milyen kivizsgálásokra fogsz menni?


Amit egyébként én nagyon tudnék ajánlani, persze csak ha már nem szeded amúgy is, az az e-vitamin.

Mi már 1 jó ideje megszakítással "védekeztünk", amikor úgy döntöttünk hogy jöhetne a baba, és lassan elkezdem én is szedni és a párom is. De végül csak én kezdem el szedni, mivel még nem igazán akartunk próbálkozni csak a következő hónaptól, de aztán persze meggondoltuk magunkat, de akkor úgymond már késő volt, mert mire észbekaptunk elméletileg már nem volt peteérésem. Csak aztán a természet megviccelt és amikor rájöttünk hogy nekünk "tényleg most kell a baba", utánavaló nap lehetett a peteérésem. Csütörtökön voltunk együtt és az uh szerint egy pénteki nap fogant. Igazi szerelembaba lesz az biztos, mert akkor volt az évfordulónk is.


Nem azt mondom, hogy nem örülök a rosszulléteknek, mert valahol erre vágytam, hogy érezzem hogy igenis itt van és fejlődik és tudom hogy általában ez ezzel jár, de néha néha jo lenne egy kis szünet. Habár hazudok, mert amikor éppen tök jól érzem magam, egyből elkezdek agyalni, hogy minden rendben van-e. De bizakodom és tudom, hogy nem lesz semmi baj.



Bízz magatokban, és hidd el nemsokára kopogtat a gólya, mint ahogyan az én példám is bizonyítja, olyankor jön amikor legkevésbé számítasz rá, és ez benne a legjobb dolog.

2010. nov. 3. 16:17
 75/77 anonim ***** válasza:

Én folyamatosan reménykedem, hogy na hátha most sikerült.

Nagyon bízom benne, hogy sikerülni fog hamarosan.

Épp ma voltam egy kivizsgáláson, ahol megdöbbentő dolgokat mondtak. Mindegyik önmagában meddőséget okoz.

Magas prolaktin szint, pajzsimirgy gyulladás, kezdődő alulműködés és mindennek tetejébe még vastagbél gyulladásom is van. Egy csomó vitamin, nyomelem hiányzik, mivel nem tud felszívódni, úgyhogy mától hat hétig szigorú diéta, stb stb stb.

De nagyon örülök, mert végre kiderült, hogy mi okozza!!!szépen a végére járunk, megteszek mindent és a januárt már gyógyultan kezdem, ígérem! És akkor jöhet a baba :)

Tart még a rosszulléted?

Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!! Szép estét!

2010. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, akkor ezek szerint, már csak kordában kell tartani a szervezeted, sok vitamin, és hamarosan + teszt.


Nagyon drukkolok neked.



A rosszulléteim néha elviselhetetlenek, főleg amikor a gyomorégésre rájön még a hányinger és étvágytalanság is. Elég jól viselem, már kezdek teljesen hozzászokni, de azért persze örülnék ha 1-1 napot teljesen megúsznék ezek nélkül :)

Most már ott tartok hogy ki kellett vennem az övet a nadrágomból, mert ülve nagyon nyomta a hasamat :)

2010. nov. 7. 12:31
 77/77 A kérdező kommentje:

Mizujs veled???????????????



Mi ma voltunk uh-n nagyon szépen fejlődik a babó, és úgy néz ki az elején kisebb volt a mérete, mert a 12 hetes uh-ra 12+4 naposan kaptam időpontot, de a méretek alapján 13 hetes a baba.

Már át kell váltanom a terhes gatyóra, mert ülve szorítanak a nadrágok.

2010. dec. 7. 12:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!