Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
oké,várom :)
2010. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív a teszted. Napokon belül erősödni fog a csík, meglátod!
2010. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
Ilyen volt az én első tesztem is. 3 nappal később egyértelműen ott volt a 2. csík is.
2010. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyosak vagytok.


Úgy döntöttem ma inkább nem megyek sehova, elég fárasztó volt ebédet is főzni, nem hogy ide oda barangolni :)

2010. okt. 4. 15:09
 25/77 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is ott van az a második csík csak még haloványka,de pár nap múlva erősebb lesz!

Azért drukkolok és kérlek jelentkezz majd!

2010. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is, hogy válaszoltál.


Akármi is fog történni mindenképpen megírom, hiszen én is szeretem megtudni a történetek végét :)

2010. okt. 4. 16:09
 27/77 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ilyen tesztből lett a most 1 évesem. Én anno a nem várt előtt 2 nappal teszteltem ilyet. Akkor én sem hittem el, hogy ott van, de aztán megnéztem kicsit később (fél óra múlva)és már halványan ott volt a csíkocska. Én a legegyszerűbb, legolcsóbb teszttel csináltam esti pisiből.

Pár nap múlva sokkal erősebb volt a csík.

Drukkolok, hogy te is hasonlóan járj mint én :)

2010. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a drukkot.


Holnapra lesz tesztem elméletileg, szóval legkésőbb csütörtökre már biztosabb leszek a dolgomban :)

2010. okt. 5. 09:27
 29/77 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Nem ért ide mára a tesztem :(

Pedig elméletileg ide kellett volna, tiszt idegbeteg vagyok, most hogy meg megrendeltem a neten, nem akarok még többet költeni rá, szóval muszáj lesz megvárnom még kihozzák :(

Egy örökkévalóság :(


Egyébként a helyzet változatlan, 4. napja késik már.

2010. okt. 6. 10:52
 30/77 anonim ***** válasza:
10-04 10.29-es vagyok! Sajnálom hogy nem ért oda a teszt! Pedig már olyan kíváncsi vagyok!! Nagyon szorítok hogy pozitív legyen!!!! Aztán majd írd meg mi lett!!! :)
2010. okt. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!