Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:

10:05-ös vagyok

na abban az esetben, ha meg te látsz ott egy másik halvány csíkot is, csak ez képen annyira nem látszik, akkor később ismételd meg a tesztelést egy másik teszttel és reggeli első vizelettel csináld! drukkolok, majd írd meg mi lett!

2010. okt. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nagyon halványan látszik ott valami, de már bánom hogy este megcsináltam, de 1 biztos hogy a tesztel még várok egy pár napot, nem akarok feleslegesen tesztelgetni sem :)

De azért bizonyos jelek eléggé árulkodnak arról, hogy bizakodnom kell.


1 kérdés, vettem magnézium tablettát, mert olyan mensis érzésem volt, feszített, és enyhén görcsöltem is.

Az van ráírva, hogy napi 1 tabletta vehető be, de mindenhol azt olvasom hogy akár 2-3 is bevehető, most akkor melyiknek higgyek??

2010. okt. 4. 10:47
 13/77 anonim ***** válasza:

Max.6-ot lehet egy nap.Én 3-mat szoktam.És drukkolok,azért a második csíkért!

7 hetes kismama

2010. okt. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,légyszi ne tűnj majd el :)
2010. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Akkor nyugodtan vehetek be belőle akár 2-őt is egy nap.

Ez jó hír, mert nagyon jót tett, elmulasztotta a görcseimet, és a feszítő érzést is :)


Természetesen nem fogok eltűnni, szerintem szerda körül tesztelek egyet, és majd meglátjuk.

2010. okt. 4. 10:51
 16/77 A kérdező kommentje:

Kedves kismama, neked még elég frissek az élmények.

Éreztél az elején olyan fura feszítő néha bizsergő érzést a méhed körül????

(olyan melegséget, kissé hülyén hangzik)


Egyébként gratulálok neked :)

2010. okt. 4. 10:53
 17/77 anonim ***** válasza:
Köszönöm.Igen volt,enyhe görcsölgetés,mintha melegség lett volna a méhemben,szurkáltak a petefészkeim,feszített a méhem,szóval minden volt amit csak el tudsz képzelni :) ez normális,a magneb6 segített,mert lazítja a méhet,úgyhogy nyugodtan szedd,nekem sokat használt!Persze még fájdogál,csak gyengébben!
2010. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál :)

Akkor ezek szerint nem is olyan butaság ez a melegség érzet megfogalmazásom :)

Igazából nem akarom elhinni ezt az egészet, mert ez volt az első próbálkozós hónapunk, és számomra hihetetlen lenne ha máris sikerült volna, de csodák mindig vannak.

Lehet rábeszélem a párom, hogy menjünk el tesztet venni, mert nagyon kíváncsi lettem most már. (persze szigorúan reggel fogom csak megcsinálni)

2010. okt. 4. 11:09
 19/77 anonim ***** válasza:
Nekünk is nagyon hamar jött,de nagyon örülünk.Nekem elég korán pozi lett a teszt,1 napos késénél már kimutatta,de ez egyénenként eltérő.Én drukkolok,hogy minnél hamarabb nagyon pozitív legyen :)
2010. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm


És még egyszer gratula neked :)



Amint tudok valami biztosat jelentkezem.

2010. okt. 4. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!