Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:

ÉÉÉn olvasom, mindenképpen írj!!!

nagyon kiváncsi vagyok, hogy alakul a sorsod!!!

2010. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 A kérdező kommentje:

:)


Alig várom a holnapi napot, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond majd a doki.


Amint hazaértem írok majd :)

2010. okt. 13. 11:17
 63/77 anonim ***** válasza:
Szia Kismama! Én is kíváncsi vagyok a fejleményre!!!! Írj mindenképpen!!!!
2010. okt. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 A kérdező kommentje:

Szia



Voltam dokinál, de még nem vagyok csak 5 hetes, vissza kell majd mennem, de egyébként minden rendben talált. :)


Alig várom, hogy elteljen ez a 2 hét :(

2010. okt. 14. 15:51
 65/77 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! (Ezen az oldalon az 1.vagyok)

Mesélj valamit. Hogy vagy? mit érzel? Mit mondott a doki, vmi adatokat esetleg? :)

2010. okt. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz :)


5+ 1 hetes voltam, múlt hét csütörtökön, akkor még csak petezsák látszott, ami 8 mm, pont ideális méret.

1 hét múlva kell visszamennem, addigra remélem, már a baba is látszik és szívhang is lesz.


Egyébként pedig jól vagyok, leszámítva, hogy az édességtől felfordul a gyomrom, szabályosan rosszul leszek, bármilyen édes dologtól. Az étvágyam se valami jó, borzalmasan megválogatom mit eszek meg,semmi sem tetszik már :S Viszont rengetek iszom, amitől pedig minden fél órában pisilni járok :D

A melleim, akkorák lettek, hogy már az 5. hét előtt nem volt rám jó egyetlen melltartóm sem, így be kellett szereznem néhány új darabot. Borzalmasan puffadtam, ami már már kezd elmúlni, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy egyik nap van, másik nap nem :D


A hangulatom siralmas lett, állandóan sírhatnékom van, mindenen elérzékenyülök.


Nagyjából itt tartok most :)

Már nagyon várom, hogy hétfő legyen, nagyon kíváncsi vagyok már, hogy mennyit fejlődött.

2010. okt. 18. 10:21
 67/77 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál!!

hát jövő hétfőn 6+5 leszel, ha jól számolom.

Az majdnem 7 betöltött hét, ugy hogy minden esélyed megvan arra, h legyen szívhang!

De jó neked!!!

Hidd el, minden a legnagyobb rendben lesz!!!


Az első terhességemnél én sem bírtam édeset enni, meg amúgy is folyton úgy voltam,hogy ennék, ennék, de mit???

De sosem volt otthon olyan, ami megfelelt volna : )

Meg folyton sírtam.

pl a kiscicás reklámon, amikor valami dobozos kaját kap. Olyan szép kiscica, hogy folyton bőgtem, amikor ment :D


Írj hétfőn is hogy mi volt!

Pihenj sokat, hadd növekedjen szépen a kis mákszem :)

2010. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:

Igen 6+ 5 leszek a múltkori méretek alapján.

Annyira várom már hogy megint láthassam, és hogy tudjam hogy minden rendben van.


Próbálok pihenni, de mindig eszembe jut valami, amit meg kellene itthon csinálni. Aztán persze belekezdek és 2 mozdulat után hulla fáradt is vagyok :D


Lehet, hogy hétfőn nem tudok majd írni, mert valamit jönnek vacakolni az internettel, de majd meglátjuk mi lesz belőle. Majd megpróbálok minél hamarabb jelentkezni :)

2010. okt. 19. 09:38
 69/77 anonim ***** válasza:

én is figyellek még, uh írd csak meg, mi volt az uh-n! Jó lenne pár sikerről olvasni.

Nekünk is ez az első hónapunk, az előző bébi az a 2.ban fogant, bár erre nem sok esély volt. Remélem már sikerül most!!! Olyan jó lenne!

Semmi mással nem bírok foglalkozni, mint ezzel a témával... :)

2010. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:

Múlt hét hétfőn voltam dokinál, mostmár végre tudjuk pontosan, hogy mekkora, mert eddig kicsit össze vissza számoltunk :)

Ma vagyok 7+ 4 napos :)


Minden rendben volt a babával, és volt már szívműködés is, olyan kis picike volt az uh-s képen, de mégis olyan szép.


Már nagyon várom, hogy legközelebb is lássam, csak az a baj, hogy december 7-re kaptam csak időpontot, a 12 hetes uh-ra. A doki azt mondta, hogyha minden rendben akkor minek állandóan járkálnom, figyeljek oda mindenre és minden ok lesz. Persze ezt csak nekem ilyen nehéz felfogni, de azért ez a 6 hét nekem elég sok időnek tűnt, de sebaj, már csak 5 hetet kell kibírnom. Azt mondta, hogy keressem fel a védőnőt és a genetikai uh-ra már vigyem magammal a terhes könyvemet is.



Mindenkinek nagyon drukkolok hogy sikerüljön minél hamarabb a baba :)

2010. nov. 2. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!