Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Megnéznétek nekem ezt a tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 09:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:

Így van, ez lesz életed egyik legszebb időszaka.

Én most vagyok 8 hetes, és már van 1 két éves fiam.

Élvezd ki minden percét a terhességnek!!!

Puszi!

2010. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:

Akkor én is nagyon gratulálok neked :)


Az biztos, hogy kifogom élvezni, már most elvagyok itthon kényeztetve, pedig még nem is tudta a párom, hogy csináltam pár nappal ezelőtt tesztet, ami szerint nagy esély van rá :)


Csak érjen már haza, bizots lesznek öröm könnyek :)


Szerinted mikor érdemes dokihoz menni? Te mikor voltál?

2010. okt. 7. 15:53
 43/77 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama!


Szurkálásra magneb6,az segít.

Én a dokit 6+3 hetesen kerestem fel,akkor már volt szívhang.Neked is a 6.hét után ajánlom felkeresni,hacsak nincs panasz,de biztos nem lesz.

Boldog babavárást,és sok-sok egészséget!

2010. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.


Minden nap szedek e vitamint, folsavat, és magnéziumot is :)

2010. okt. 7. 16:26
 45/77 anonim ***** válasza:

Szia!


Tiszta szívből Gratulálok!!!!Boldog babavárást kívánok!Vigyázz Magatokra!!!:-)

2010. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:

Szia

Én már nagyon korán elmentem dokihoz, már a vérzés kimaradásának napján. Volt egy vetélésem tavasszal, és az miatt gyógyszert kell szednem, ezért mentem ilyen korán. Ha nálad nincs semmi gond, akkor ráérsz 7 hetes korod körül menni, akkor már lesz szívhang is.

Vigyázz magatokra!

2010. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)



Igazából én szeretnék elmenni hamarabb orvoshoz, hogy megtudjam minden rendben van-e.


Szerintetek 5 hetesen és kb 5-6 naposan érdemes lenne, elmenni?

2010. okt. 10. 11:29
 48/77 anonim ***** válasza:

szia! az első képedet nézve én is mintha lenne ott valami szemmel néztem és csak úgy lapozgattam a szemmemmel, hogy hol az új teszt :D megmondom őszintén a könnyem kicsordult, amikor megláttam hogy két csíkod lett:D nagyon gratulálok, remélem napokon belül én is ilyet fogok várni nekem mától megy az izgulás, hogy most jön-e vagy sem, de ezeket az érzéseket én is érzem amiket írtatok... de félek is mert már többször volt, hogy beképzeltem magamnak tüneteket...

sztem hétfőn már mehetsz nyugodtan orvoshoz! kívánom, hogy már a kis szívhangot is halld v halljátok, ha el tud kísérni a kispapa:D amúgy mi volt? mit szolt hozzá? gondolom örült neki főleg hogy ilyen ügyesek voltatok, hogy első hónapban:D mi már 2 éve várjuk... de nembaj egyszer csak kell hogy már jöjjön, ugye?

bocsi hogy ilyen sokat írtam majd írj, hogy mi van veletek

boldog babavárást, sok egészséget és könnyű szülést kívánok

2010. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:

Szia


Nagyon köszönöm :)

Amikor hazaért a párom megkérdezte, hogy mi a helyzet teszteltem már (kezet mosott a fürdőben), erre mondom, hogy igen teszteltem és + lett, szegénykém kifordult az ajtón és csak nézett, hogy ez most komoly. Szerintem fel sem fogta a dolgot egy darabig, de azóta viszont, minden órás kérdése, hogy hogy vagyunk, nem kell valami. Néha már nagyon idegesít vele, de ilyenek a férfiak :)


Azon gondolkodtam hogy csütörtökön megyünk majd orvoshoz, mert akkor már 5 hetes és 5 napos leszek.



Nagyon drukkolok neked is és mindenki másnak aki babát szeretne :)

2010. okt. 10. 12:00
 50/77 anonim ***** válasza:
Ott a halvány csik, nem is kérdés. Az nem véletlenül került oda. Nekem is ilyen lett az első, alig lehetett látni. Azért ilyen halvány, mert jó korán teszteltél. A következő már egyértelmü lesz. De szerintem simán baba.
2010. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!