Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is görcsöl a hasa a...

Másnak is görcsöl a hasa a 13. ciklusnaptól?

Figyelt kérdés

Vajon miért görcsölgetek már a 13. naptól? Jövő vasárnap kéne csak megjönnie, tehát még több mint 1 hetem van, de már múlt hét óta görcsölök. Első görcsölős napomon volt pár csepp vér a wcpapíron, betéten nem látszott.

Vajon mi a manó lehet ez?

Eddig csak mensi előtt pár nappal görcsöltem.


2008. dec. 26. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne is mondd!Görcs semmi, mellfeszülés van, a hányinger már nem jellemző.Nem bírtam magammal, tegnap vettem 1 Clear Blue-tesztet, hajnalban megcsináltam, sajna virított a -.Lehet, hogy a szervezetem szórakozik és produkál tüneteket, mert már annyira, de annyira szeretném azt a Törpit?! (Bár azon azért agyaltam, lehet, hogy a Closti és az egyéb termigyogyis cuccok kitolták az amúgy ált. 25 napos ciklusomat és ahhoz képest meg korán csináltam tesztet?)Hát, hamarosan kiderül, de az biztos, hogy ilyen kínlódva még sosem telt el 2 hét várakozás!
2009. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem megjött. Annyira nemis bánom, mert remélem így a doki elküld hormonvizsgálatokra. Bár azt mondta, szülés után 1évvel menjek hozzá, de az március lesz, és legkésőbb májusban terhesnek kellene lennem. Tán nem fogja húzni az időt!

Te hányadik napon is vagy? Lehet,hogy tényleg korai volt a teszted. Én nem szedek gyógyszereket, homeos gyogyókat sem, így nem tudom, hogy az kitolhatja-e a mensidet.

Azért drukkolok még! Ha gondolod, írj pü-t.

2009. jan. 4. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!