Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is görcsöl a hasa a...

Másnak is görcsöl a hasa a 13. ciklusnaptól?

Figyelt kérdés

Vajon miért görcsölgetek már a 13. naptól? Jövő vasárnap kéne csak megjönnie, tehát még több mint 1 hetem van, de már múlt hét óta görcsölök. Első görcsölős napomon volt pár csepp vér a wcpapíron, betéten nem látszott.

Vajon mi a manó lehet ez?

Eddig csak mensi előtt pár nappal görcsöltem.


2008. dec. 26. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
beágyazódás valószínű...de jó neked...::)
2008. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen nekem néha menzis érzés is van a peteéréstől kezdve. ez nem azt jelenti hogy beágyazodás van
2008. dec. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen a manó és remélem, hogy az Ő beágyazódása!!! :O) Én ugyanitt tartok vérzés nélkül.Mikor tesztelsz először?
2008. dec. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jövő hétvégén tesztelnék először. de szerintem meg fog jönni:(

És te?

2008. dec. 27. 11:39
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. akkor kellene tesztelni, de már most tartok tőle, félek a kudarctól!Szerintem mindent megtettem (Closti, barátcserje, E-vit., palást, cicka, Gravida) Már beleőrülök a saját önfigyelésembe!(Ma reggel már megint mensis görcsök vannak.)Nálunk a dolog azért is necces, mert a férjem 3 hét külföld-1 hét itthon időbeosztással dolgozik és csak most dec.-ben volt itthon 1 egész hónapig. Ha most nem akkor mikor???

Mindegy, "szorítok" magunkért, próbáljunk ne görcsölni!(csakhát olyan nehéz!)

2008. dec. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Ugye semmi gubanc?! (Egyébként miből gondolod, hogy meg fog jönni?)Előző vagyok.
2008. dec. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi, vagyogatok... Hol görcsöl a hasam, hol nem... Ma hányingerem is volt,de sajna nálam ez gyakori jelenség, és nagyon utálom:(

Teveled mi a helyzet??? :)

2008. dec. 29. 12:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Majdnem elcsábultam és vettem tesztet, de még inkább várok, mert lehet, hogy még kis sem mutatná a törpit. Ha meg nincs, legalább addig is van egy illúzió...

Én is csak vagyogatok. Mellfeszülés (bár ez nem ritka mensi előtt sem), hányinger - különösen esténként, ja és a görcsök.De már nem akarom tudni se, hogy vajon ezek a megjövős görcsök, vagy inkább a szurkák. Kitartás!!! Már csak pár nap és kiderül mi is van velünk?!

2008. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, mizu???!! Vettél tesztet? Megcsináltad?

(Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre!)

2009. jan. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem vettem tesztet. Annyira görcsölt a hasam 2 napig, meg fájt a derekam,alig aludtam, hogy biztosra vettem, megjön.

Még semmi.

Ha hétfőig nem jön meg,akkor veszek tesztet.

Nálad mi a helyzet?

2009. jan. 3. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!