Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már egy honapja, hogy nem...

Már egy honapja, hogy nem jött meg. Terhes lettem? Meddig várjak még, hogy biztosan tudjam hogy TÉNYLEG BABA van és nem más van a dologban?

Figyelt kérdés
Kajálás után szokott hányingerem lenni, a fejem szokott fájni néha szédülök is, és a hasam alján szoktam szuró érzést érezni de nem sürün. gyengébbnek is érzem magam és a melleim is már vagy 1honapja fájnak hason nem tudok aludni néha oldalamon sem :S tesztet nemtudom hogy csináljak -e mert lehet hogy semmi és megint bele éltem magam....
2008. dec. 22. 14:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen tesztelj, hiszen enélkül nem tudhatod biztosan.

De a jelek alapján, sztem jó hír lesz:) Ne húzd tovább! Micsoda karácsonyi ajándék....;)

2008. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ugyan ezek a tüneteim voltak és most 5 hetes terhes vagyok!HA nem vagy benne biztos várj még egy kicsit a teszttel!Viszont ha már nagyon kiváncsi vagy csinálj tesztet és ha negativ is lesz ne keseredj el biztos sok esélyed lesz még a teherbe eséshez!Sok sikert!puszi
2008. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
jah és óránként pisilhetnékem van :S ......
2008. dec. 22. 14:23
 4/40 anonim ***** válasza:

Szia,

Nyugtass meg, hogy tudok olvasni, és egy hónapja nem jött meg neked.

Meddig szeretnéd halogatni a tesztelést, ha babázol, akkor megvárnád a 20.hetet, mert akkor érzed a ficergését, és annál biztosabb jele nincs? egy hét késés után már majdnem mindenki tesztel, csak a pesszimisták várnak két hetet...

Minden tüneted rendben van egy babázáshoz.

(És ha sajnos nem baba, és ilyen nem volt még, akkor lehet egy komolyabb nyavaját rég kezelni kéne...)

Szóval "kislány" sipirc egy drogária, teszt, és hajrá, ennyi késést bármikor mutat a teszt.

Szép ajándék lesz:)

2008. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
hát igen.. igazad van csak 1hónapot még nem késett max 7-8 napot többet nem ....és azért hiszem azt hogy baba lehet mert olyan " nagyon jó érzésem van " hogy talán egy kislány van a hasamban....különös érzés. de félek ha csinálok most és neg lesz...:((((((( lehet még egy hetet várok vagy ne ?
2008. dec. 22. 14:36
 6/40 anonim ***** válasza:

na én nem bírnám ki hogy még ma ne csináljak tesztet. ennyi idő után virítani fog a 2. volnal, hidd el (ha terhes vagy), de szerintem igen.

én 5 nap késés után csináltam, délután és pozitív volt.

majd írj hogy mi lett. !!!!!!

SZORÍTOK neked!!!


7 hós ksifiú mamija

2008. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
rendben van megirom majd !
2008. dec. 22. 14:45
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Szia 14:29es vagyok.

Kicsit nagyon aggódsz. Viszont azt számold bele, hogy több mint 8hetes lehetsz!!! 12hetesen kötelező az ultrahang... és most jönnek az ünnepek, mikor mész egyáltalán időpontért?

Már most meg kéne lennie a papírkáidnak (labor, ekg, fogászat, védőnő....)Szóval mi lenne ha holnapra kerítenél egy nőgyógyászati látogatást....

2008. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a sok-sok jó tanácsot de ha nov 23.-a óta nem jön meg akkor kb 6hetes lehetek.(ha terhes vagyok) elöször a tesztet megcsinálom ..
2008. dec. 22. 14:56
 10/40 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó menzeszed? Novemberben, mert akkor nem késik egy hónapot...

[link] nézd meg.

2008. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!