Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, kérhetnék tanácsot...

Anyukák, kérhetnék tanácsot tőletek?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva. Kényszerbeteg vagyok, depresszióval, borderline, skizotípiás rendellenesség, rengeteg gyógyszer, döntésképtelenség, instabil önkép. Szeretnék gyereket, de félek nagyon. Mi lesz, ha ő is beteg lesz? Mi lesz, ha nem leszek betegen hiteles szülő? mi lesz, ha mondjuk én nem fogom szeretni a téveszméim miatt? Nagyon el vagyok keseredve, van itt hasonló hölgy? Tudnátok tanácsot adni? A házasságom Isteni, a férjem az életem értelme, megértő és türelmes ember... de én boldoggá tudom őt tenni valaha?:(
2010. szept. 24. 10:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy nezel ki, marmint kulsolrg?
2010. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Magas, dekoratív, elegáns nő vagyok, göndör a hajam, tip top a sminkem, magas sarkú, tehát nőies. kissé diplomatikus a viselkedésem, de barátságos vagyok és jószívű
2010. okt. 1. 15:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én ajánlanám neked, hogy először keress fel egy kineziológust! Amiket te leírtál az nekem is mind az összes bajom volt. Én még hánytam is az idegtöl és az uj dolgoktol.( Szerintem te is!) Én férjhez sem akartm menni , mert attol is nagyon féltem, de ezt nem vette észre rajtam senki, mert attol, hogy mindentöl így bestresszeltem, vezető beosztásban dolgoztam már akkor is, és az életben elég sok problémát megoldottam. De mégsem bíztam magamban. Aztán egyszer jött egy jó kis idegösszeomlás, és aztán gyógyszereket írtak fel nekem. Meg kaptam egy ló adag nyugtatót ami ellentétes hatást váltott ki nálam, egy szemet sem aludtam egész éjszaka. Akkor döntöttem el, hogy így nem lehet élni. Elmentem egy kineziológushoz és képzeld 3 alkalom elég is volt. Attol kezdve nem hánytam, gyógyszert sem ettem , mái napig sem. Ez 2007-ben volt. 2008-ban férjhez mentem, és példás feleség vagyok. Most a babával próbálkozunk, időközben kiderült, hogy csak lombikkal lehet, egyébként jövőhéten lesz beültetés, amit nagyon várok! azért írtam le neked az én történetemet, hogy lásd, ki lehet gyógyulni! Van megoldás! Remélem tudtam segiten neked! Ha tudok még neked segiteni vagy van kérdésd, nyugodtan írj privátot, szivesen segitek! Egy volt sorstársad!
2010. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!