Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt mostanában HSG...

Valakinek volt mostanában HSG vizsgálata az Á. E. K. -ben?

Figyelt kérdés

Milyen a személyzet? Hogy zajlik ott a HSG (mennyi időt kell ott tölteni)?

2 hete volt UH, cytológia , hüv.váladék vizsg., hormonok. - minden jó lett. Az elkövetkező 2 hétben kéne mennem a HSG-re, de az asszisztens azt mondta, hogy jövő héten újra kell a hormonok kivételével minden vizsgálat. Egy hónap alatt 2x ugyanazok a vizsgálatok?


2010. szept. 24. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
látom nem írt még senki, én sajnos az ÁEK-ről nem tudom hogy megy ott, de hsg-m már volt. Ha végképp nem válaszol neked senki, leírjam a tapasztalatomat?
2010. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Budai Egészségközpont mellett döntöttem,mert a legtöbb helyen hiányzik a kontrasztanyag az Hycosy-hez. A Hsg-re sokat kellene várni, így még egy hónap elveszne. Neked mi volt? A választ előre is köszönöm!
2010. szept. 27. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs, teljesen kiment a fejemből, hogy írtam neked, hát remélem minden rendben lesz neked. Nekem kicsit rosszabb volt mint gondoltam, legalábbis az a néhány perc, amíg elég erős nyomással meg át a kontrasztanyag a petevezetőn. Mondták hogy vegyek be előtte görcsoldót, de én hősködni akartam, én azért neked nagyon javaslom. De tényleg csak néhány perc volt ami rossz volt, és az egész nem tartott nekem 10 percnél tovább. Utána pedig nem volt semmi bajom, haza is mehettem pár órán belül. Kicsit talán éreztem, hogy belül azért meg lettek bolygatva a dolgok, de ha tudsz pihenni 1 napot, semmi gond nem lesz.
2010. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!