Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 éve nem sikerül a baba...

2 éve nem sikerül a baba dokinál is voltunk semmi bajunk nincs minden rendben van.. Esetleg valakinek van olyan készitmény ami be vált és segítette a fogantatást? Esteleg valami tipp?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 00:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

#10

Az lemaradt, hogy nagyon ajánlom a Harkányi Gyógykórház meddőségi kezeléseit is! Sok, régen várt baba a kezelések után érkezett meg.

2022. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 19b89 ***** válasza:
80%
Utolsó válaszadóhoz csatlakozok, mi is a Harkányi gyógyfürdőben voltunk és utána jött össze a baba, ha van köze hozzá, ha nincs érdekes, mert előtte évekig semmi . Egy próbát megér, legalább pihentek picit 🤗
2022. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
80%

Szia!


Én a méhpempőt tudom ajánlani. Nekünk 1 petefészekkel sikerült a baba, szerintem sokat köszönhetek a méhpempőnek és szedtem mellé propoliszt is, olyam ami alkoholmentes. Egyébként IR-es is vagyok. A méhpempőt a másik félnek is jó szednie. Remélem tudtam segíteni.

2022. jún. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
Gyogyszeresz baratnom es a parja 2 milliot elpocsekolt mindenfele meddosegi klinikakra. Gyogyszeresz doktorkent pedig van ralatasa az egeszsegugyi dolgokra…o mondta, hogy ez az egesz egy oriasi business. Semmi mas. Neki az etrend valtoztatas oldotta meg a kerdest, mert a tipikus etrend felboritja a pajzsmirigy mukodest es attol nem tud sok no tehetbe esni. De hat ebbol nem lehet penzt csinalni, ha a dragalatos doki azt mondja h tessek a piacrol enni, es az utalom oh ismetelt dolgok h semmi feldolgozott kaja, alacsony szenhidrat tartalmu etrend, stb. Es annak ellenere hogy egy ingyenesen kiprobalhato modszer, valamiert mindenki annyira bizik a feher kopenyes uzletemberekben, hogy inkabb odamennek vagyonokat elkolteni. Kerdezo, nem foglak gyozkodni, megprobalod vagy nem, a te dolgod. De kalkulald bele, hogy a rengeteg orvosra koltott penz mellett az ido is fogy. Legjobbakat kivanom.
2022. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

* teherbe

*unalomig ismetelt

2022. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
69%
Tamogatom amit a tobbiek is irtak, gyogyfurdo, mehpempo is, barmi ilyesmi hozzajarulhat a sikerhez.
2022. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
54%

Írd le hogy pontosan milyen vizsgálatok voltak, aztán tudunk segíteni mi kellene még, mert egy sima sperma vizsgálat, meg a 3-21. Napi vérvétel kevés

Mi is sokáig nem tudtuk mi a baj, de rájöttünk és sikerült is a baba.

2022. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13%
Kosz h lepontoztatok az etrendes valaszt. Nehogy hasznaljatok az agyatokat. Jobb ha nem szaporodtok ti sehova! Jezusom.
2022. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kel a másikat le pontozni mindenkinek más vált be nekem pl az első terhességemnél a C vitamin, magnezium D3 volt a befuto🥰 ujra el keztem szedni és volt egy kémiai terhességem igy több modszert ki probálnák hogy segitsem🫶🏽
2022. jún. 3. 01:43
 20/23 anonim ***** válasza:
82%

Azért, mert pirított kutyaszart is kenhetsz magadra, ha orvosi problémád van nem fog segíteni.

Mivel nem is reagálsz a milyen vizsgálat volt kérdésre, ezért én feltételezem semmilyen, mert az éves rákszűrés nem az.

2022. jún. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!