Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 éve nem sikerül a baba...

2 éve nem sikerül a baba dokinál is voltunk semmi bajunk nincs minden rendben van.. Esetleg valakinek van olyan készitmény ami be vált és segítette a fogantatást? Esteleg valami tipp?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 00:52
A kérdező szavazást indított:
Teherbeesés
Terhesség
Várandoság
15 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam ezt a szavazást ide tenni!
2022. jún. 1. 00:52
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan mit néztek a dokinál?

Csak mert sajnos nem minden orvos elég alapos. Van aki egy sima UH + ir + hormonpanellal letudja a dolgot. És időnként sokkal specifikusabb vizsgálatok kellenek: pl véralvadás szint mérés, petefészek kimerülés vérvétel, átjárhatósági vizsgálat stb.


Férjed is rendesen ki volt vizsgálva?

2022. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen mindent meg néztek amit kellett. Nincs gond csak nem értjük hogy mégis miért nem sikerül.
2022. jún. 1. 01:04
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

3-as Ez nem válasz! Azt írd le pontosan, hogy milyen vizsgálatok voltak eddig mindkettőtöknél.

Ha 2 éve próbálkoztok, és a nőgyógyász, endokrinológus mindent rendben talált, akkor javasolniuk kellett egy meddőségi klinika felkeresését. Nem fog beválni semmilyen praktika.

2022. jún. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

#1 vagyok


Esetleg, ha leírnád a vizsgálatokat, akkor az tényleg segítség lenne. Itt persze nem orvosok vannak, de sokaknak van tapasztalata a témában. Lehet, hogy tudnál 1-2 ajánlást kapni, arra ami még nem volt nézve. :) És azzal célirányosan érdeklődhetnél az orvosodnál.


Egyébként én is meddőségi klinikát ajánlanék.


Illetve, ha tényleg nincs semmi, de semmi fizikai oka, akkor esetleg pszichológiai lehet-e? Van amikor sajnos először meg kell dolgozni 1-1 gyerekkori dolgot vagy családi traumát, mielőtt összejönne a baba.

2022. jún. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 évbe telt.
2022. jún. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy miért olyan hihetetlen, hogy minden rendben van, és mégsem jön a baba? Nekünk is 2 és fél év volt. Ez annyi mindenen múlik, és az egészség az csak egy tényező. Sokszor a stressz, a görcsös akarás is befolyásolja a dolgot, meg kell hozzá egy adag szerencse is. Én egy idő után már ovu tesztel néztem, hogy mikor kell együtt lennünk, hogy pont telibe kapjuk, és akkor jött össze a baba, amikor úgymond nem akartam, mert antibiotikumot kellett szednem, és nem is "jókor"szeretkeztünk.
2022. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos biztos, hogy nem nézett meg "mindent", mert azt csak magán úton lehet több millió forintért. El lehet veszni a vizsgálatok tengerében ha valaki mélyebben belemegy. Persze csak indokolt esetben. Az általános vizsgálatok amúgy a bajok 95-98%-át kiszűrik - rossz spermakép (itt dns és egyéb is kell), pajzsmirigy, inzulin, hormonok, átjárhatóság, hematológia, fertőzések, egyéb szervi bajok (méhtükrözés). Ezek után jön csak az immunológia és kromoszóma vizsgálatok, stb.

Mi végigjártuk (vetélések miatt) az út egy részét, évek és milliók mentek rá, de még mindig meg tudnék nézetni csomó mindent.

Sajnos ez ennyire összetett dolog, de az ember mindig változik. Vannak dolgok, amik maguktól (egészséges életmód, pihenés, vitaminok) változnak és meg is oldódnak.

Tegyél meg mindent, de ne csavarodj be. Tudom, könnyű mondani.

Én lefoglaltam magam mással, csak az segített.

2022. jún. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Volt átjárhatósági vizsgálat? Nálunk a sperma nem volt a látótérben szex utan 12 órával, a vizsgálat nevét nem tudom.

Insem előtt kipróbáltam egy síkosítót ami a teherbeesést segíti, terhesis lettem 1 év után sajnos elment de rá 2 hóra összejött a fiam.

2022. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

Amerikai orvosi cikkek alapján én ezeket szedtem, kúraszerűen, 3 hónapig:

CBD olaj (lefekvés előtt, napi 1x, az adagra már nem emlékszem pontosan, néhány csepp pár percre a nyelv alá)

Omega3, 1000mg/nap

Q10 4-600mg/nap

Biomelatonin lefekvés előtt, 3mg

D-vitamin

C-vitamin

Cink

Folsav


Hogy ezektől-e, vagy szimplán csoda történt; 11 év, és sok lombik után spontán megfogant a kisfiunk -előtte lombikból született már egy kislányunk.

2022. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!