Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki antibiotikum szedése...

Valaki antibiotikum szedése alatt lett terhes es minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit tanácstalan vagyok, és egyben félek is....Múlt hónapban olyan beteg voltam hogy 3doboz antibiotikumot kikellett szednem. Ma viszont pozitívat teszteltem. Annyira aggódom hogy ezmiatt lesz majd baja a babának....nőgyógyász szerint akkortájt kezdődött mégcsak a beagyazodas mikor én azt szedtem ugyhogy szerinte nemlesz gond. én megis tapasztalatokra lennek kivancsi. köszönöm elore is
2022. máj. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem lesz gond, betegség esetén az 1. trimeszterben is simán adnak antibiotikumot.
2022. máj. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm annyira izgulok hogy talán árthattam a picikémnek :/
2022. máj. 11. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Terhesség alatt lehet szedni antib.-t.

Az idegeskedessel többet artasz.

2022. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ja es terhes se voltal még akkor, mitől felsz?
2022. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondják, hogy amíg nem tudod, hogy terhes vagy, ilyennel nem árthatsz! A stressz annál rosszabb! Nyugi!
2022. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Be kellett szednem 2 doboz antibiotikumot terhesség alatt, mert volt két kisműtétem, + rengeteg lidocaint is kaptam. Egészséges a picúr! : )
2022. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!