Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak jövő héten kellene...

Még csak jövő héten kellene megjönnie, de ez már a 3. nap, hogy délelőt hányingerem van (most is), és most felébredtem éjszakai is, hogy hányingerem van. Ma fáj egy kicsit az alhasam. Ez lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Teszteljek vagy várjam meg megjön e jövő héten? Már három hónapja nem védekezünk.
2008. dec. 18. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
persze várd meg a jövő hetet, sőt még rá egy pár napot, akkor biztosabb lehetsz benne, hogy terhes vagy-e.
2008. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nem valószínű hogy a terhesség miatt lenne ez a hányinger, lehet inkább vmi fertőzés vagy ilyesmi.

Mert ha peteéréskor meg is termékenyültél akkor is 6-7 nap mire egyáltalán beágyazódik a petesejt és csak pár nap múlva kerül a véren keresztül kapcsolatba a te szervezeteddel. Márpedig a hányinger meg ilyenek azok amiatt vannak.

És ha még egy heted van a mensesig akkor még csak most ágyazódik be...

De azért drukkolok neked!

2008. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt hányingerem meg ilyenek, de több nőtől hallottam, hogy ők rögtön teherbeesés után émelyegtek, úgyhogy lehet attól.

A teszt viszont ténleg nem mutatja még ki ha igen akkor sem, mivel a hormon, ami alapján kimutatja, csak beágyazódás után kezd el termelődni, így csak akkor tudsz tesztelni, ha nem jött meg.

2008. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!