Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal január 9tol és a...

A párommal január 9tol és a következö héten mindennap együtt voltunk. A menszeszem jövö hét pénteken fog megjonni és eddig pontos szokott lenni. A teszt mikortol fogja jelezni hogy van e terhesség vagy sem? Irjatok

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 16:51
 1/4 anonim válasza:
41%
ha nem jönn meg idöbben akkor 2 hettet várj és utána vegyél tesztett aztán kiderül.
2009. jan. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Előző író még nálam is óvatosabb,általában én vagyok a "gonosz boszi",mert minden leendő kismamának várakozást javaslok a tesztnél,hogy biztosra menjen.Le is lettem már párszor pontozva,mert óvatos és takarékos vagyok.

Sztem azért a két hét már kis túlzás, mensi kimaradása után 5-7 nap már 95%-ban biztos,de persze van olyan is,bár kisebb számban,akiknek mensi előtt 2 nappal is kimutat egy Clearblue,vagy Gabriel terhességet,de a döntő többségnek mensi kimaradás utáni 3.-4.-5.napon lesz először és egyértelműen pozitív,de volt már olyan is,akinek kimaradás utáni 3.héten lett először pozitív,az UH-n meg előtte egy héttel már látták a babót.

Sztem ennyit várj kb.,de ez az egyéni szubjektív véleményem két terhesség után.Én biztos nem költenék el 3-4ezer forintot a mai eszemmel tesztekre,mert ha nega,úgyis veszel másikat,és így tovább...Én mostmár türelmesen várnék.Sok sikert,és írj,mi lett az eredmény.MElody

2009. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a jó tanácsot.Akkor jövö héten majd tesztelek addi nem görcsölök rajta.És azt meg tudnád nekem mondani hogy mennyi idö után jelentkeznek az elsö tünetek?
2009. jan. 20. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Ez egyénenként szintén változó.Én nem émelyegtem,nem voltam érzékeny a szagokra,egyszerűen a 6.héttől elaludtam akár állva,akár ülve,volt hogy lefordultam a székről és a padlón kötöttem ki.:)Nem vicc,borzasztóan fáradt voltam.Plusz annyi volt még,hogy a melleim továbbra is feszültek,mint mensiig ahogy szokott,és az ikreknél a hasam 11 hetesen,mire észrevették a méhen kívüli babómat,már 5 hónapos terhességnek megfelelő volt.Hiába mondtam a dokiknak,hogy ugyan currette-m volt két hete,de a tesztem pozitív,a hasam feszül,és nem apad le,mint ahogy kaparás után kellene.Utána jött az UH,a többit meg már 1001x leírtam.Tehát a tünetek azok kimaradás után 1-2 héttel szoktak általában jelentkezni.Egyébként egyszerre nem várjuk...:)Én is 30.-ára várom,ha jól vettem ki a szavaidból,akkor Te is.Szorítok.MElody

2009. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!