Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jart igy gabriel...

Valaki jart igy gabriel teszttel? (Kep)

Figyelt kérdés
4 napja elkezdtem pecsetelni majd 3 napja abba maradt tegnap ujra bar erosebben de meg mindig gyenge a szokasoshoz kepest. Covidos vagyok ezert tegnap a covid tunetek melle tobbszori hanyinger is tarsult ezert vettem egy gabriel tesztet. Vegul nagyon halvanyan lattam valamit. Delutan vettem facella tesztet ott is mint ha valami de igazabol ez hogy szurke vagy szines nem tudom. Ma megint vettem egy gabriel tesztet nagyon halvanyan de kicsit jobban latszodott az a valami. Vegul 1 ora mulva ki gubaztam a kukabol 😂 tudom igy ervenytelen. De meglepodtem [link]
2022. márc. 29. 12:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én a 7. napi lencse méretű alvadt darab miatt nem remenykednék.
2022. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ez az egész nem a reménykedésről szól, hanem hogy nem értem már az egészet. Most voltam mosdóba és ismételten "vérzek". Továbbiakban keresek egy dokit. hatodik hónap ami sikertelen próbálkozás volt. A jelenlegi vérzésem kb a 10. dpo-on kezdődött. Szerintem ideje sincs beágyazódni a petesejtnek. És ha ez lenne maga a mensim hogy 1 nap gyenge vérzés 1 nap pihi akkor igazából nincs is hova. Viszont nem rég voltam dokinál ott ovuláció előtt 8mm es nyálkahártya volt. Abba a hónapba is gyenge vérzésem volt. De legalább egybefüggő
2022. márc. 31. 11:16
 23/27 anonim ***** válasza:
35%
A covid is rendesen össze tudja kavarni a dolgokat, mondjuk nekem simán csak 5 napot késett, utána normális volt, de hát ki tudja mit tud még művelni.
2022. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%

Én akárhogy nagyítottam a tesztről a képet akkor is negatívnak látom.

Még 2-3 nap múlva tesztelj,hátha.

2022. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2022. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Pozitív lett végül a teszt?
2022. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem teszteltem azota. Viszont meg tegnap is tapasztaltam "verzest".

Jelenleg ilyen kocsonya szeru valadekkal ami ha nem veres akkor teljesen normalis mintha ovu lenne. Meg adtam 3 napot az egesznek hogy minden normalis legyen ha nem akkor a het masodik felebe elmegyek orvoshoz.

2022. ápr. 4. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!