Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jart igy gabriel...

Valaki jart igy gabriel teszttel? (Kep)

Figyelt kérdés
4 napja elkezdtem pecsetelni majd 3 napja abba maradt tegnap ujra bar erosebben de meg mindig gyenge a szokasoshoz kepest. Covidos vagyok ezert tegnap a covid tunetek melle tobbszori hanyinger is tarsult ezert vettem egy gabriel tesztet. Vegul nagyon halvanyan lattam valamit. Delutan vettem facella tesztet ott is mint ha valami de igazabol ez hogy szurke vagy szines nem tudom. Ma megint vettem egy gabriel tesztet nagyon halvanyan de kicsit jobban latszodott az a valami. Vegul 1 ora mulva ki gubaztam a kukabol 😂 tudom igy ervenytelen. De meglepodtem [link]
2022. márc. 29. 12:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Miért gubázol a kukából? 😂
2022. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a lenyeg :D
2022. márc. 29. 12:44
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél ismét Gabrielt és ezen nézegesd 2 naponta.Ha erősödik akkor reménykedhetsz hogy baba van a dologban.Érvénytelen igen de halványan pozitívnak tűnik a teszt.
2022. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Metionin ***** válasza:
15%
Negatív. Amit látni véltél mindkét teszten, az a "ragasztócsík", amin az ellenanyagok ülnek arra várva, hogy rátapadjanak a keresett cuccra (ez esetben a HCG-re.) Akkor pozi, ha olyan erős, mint a kontrollcsík.
2022. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Covidosan sajnos lehetsz hányingeres, hányós és bezavarhat a menstruációba is.
2022. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, nekem ez így pozitívnak tűnik, de azt javaslom, hogy csinálj pár nap múlva is egy tesztet reggeli vizeletből, akkor már biztosra eldől a dolog.
2022. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Szellemcsíknak ez elég erős.
2022. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Időn túl értékelhetetlen akár 2 akár 120 csík van rajta.
2022. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Az teljesen igaz, hogy időn túl nem nézegetjük, de azért az nem igaz, amit a #4-es válaszoló ír, hogy akkor pozitív, ha olyan erős, mint a kontrollcsík....🙄
2022. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy időn túl nem érvényes, de nekem még soha egyetlen negatív tesztem sem vált két csíkossá időn túl. Viszont mikor terhes voltam, de még nagyon halványan mutatta a teszt, akkor időn túl picit erősebb lett.
2022. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!