Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki jart igy gabriel...

Valaki jart igy gabriel teszttel? (Kep)

Figyelt kérdés
4 napja elkezdtem pecsetelni majd 3 napja abba maradt tegnap ujra bar erosebben de meg mindig gyenge a szokasoshoz kepest. Covidos vagyok ezert tegnap a covid tunetek melle tobbszori hanyinger is tarsult ezert vettem egy gabriel tesztet. Vegul nagyon halvanyan lattam valamit. Delutan vettem facella tesztet ott is mint ha valami de igazabol ez hogy szurke vagy szines nem tudom. Ma megint vettem egy gabriel tesztet nagyon halvanyan de kicsit jobban latszodott az a valami. Vegul 1 ora mulva ki gubaztam a kukabol 😂 tudom igy ervenytelen. De meglepodtem [link]
2022. márc. 29. 12:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt. Tegnap vettem egy predictort amit holnap tervezek megcsinalni. Bar elsokorbe a szemem elott az van hogy a teszt a hibas mert idon belul vagy tul ha nincs hcg hormon nem lehet pozitiv . Viszont ami feltunt hogy a mellem az ovu utan szokott feszulni. Mensi elott 1-2 nappal teljesen "lelappad" verzest illetoen kicsit lellapadt a cicim de nem annyira mint szokas.. es most szinte annyira feszul mint ovu utan. Bar tenyleg hozzateszem hogy covidos vagyok eleg eros tunetekkel de most reggel is emelygesre ebredtem.
2022. márc. 30. 09:53
 12/27 A kérdező kommentje:
Es azert valasztottam a holnapi napot mint tesztelest mert ha keves hcg miatt reagalt ilyen lassan akkor legyen ido termelodni.
2022. márc. 30. 09:55
 13/27 A kérdező kommentje:
Bar amit nem mondtam hogy az elozo tesztek kb par csepp pisibol keszultek napkozbe. Lehetseges hogy nem volt eleg koncentralt?
2022. márc. 30. 10:04
 14/27 anonim ***** válasza:

Hány tesztet csináltál?Egy képet raktál ki.Ha van még kép akkor muti a többit is.

Holnapra már mutatnia kellene időn belül még ha halványan is a tesztnek valamit ha terhes vagy.

2022. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Hat ahogy irtam maga a kerdesben is hogy 3 tesztet. A masik 2 nincs meg.
2022. márc. 30. 10:11
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetséges, hogy a napközbeni pár cseppel készült tesztek nem voltak elég koncentráltak és amiatt negatívak. Próbáld meg, hogy csak reggeli pisiből tesztelsz, ha van bármi, akkor így van a legnagyobb esélyed rá, hogy mutassa a teszt a 2 csíkot.
2022. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megcsináltam a tesztet. Időn belül 3 percre már ott volt a második csík de halványan. Elsőnek kétséges volt hogy milyen színű de így fél óra elteltével inkább rózsaszín. Szellemcsík, meg száradási csík nem lehet ha időn belül jött ki nem? Nem tudom mire vélni ezt már. Egyszer megviccelt már ez a teszt.

2022. márc. 31. 09:01
 18/27 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet a predictorrol?
2022. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

[link]


valóságba jobban kivehetőbb volt és nem volt ilyen "szürke". most az idő elteltével halványabb lett.

2022. márc. 31. 10:21
 20/27 A kérdező kommentje:

Gondolom erre azt fogod mondani nem látni semmit, pedig az a csík ott van bár Én nem venném pozitívnak. Inkább az aggaszt, hogy 3-4 napja reggelente hányingerem van , és ez már napközbe is előjön és este is. Ma már a reggeli kávém sem csúszott le öklendezés nélkül. Bocsánat hogy így írom. Ezen felül a mensim így nézett ki:

1. nap: Rózsaszín folyás

2. nap: Barnás, bordó kevés folyás/vérzés

3. nap: semmi

4. nap: minimális vérzés majd átváltott barnába

5. nap barnás minimális

6. nap semmi

7. nap (tegnap) egy darab alvadt vér egy lencse mennyiségű majd ismét rózsaszín folyás

8. nap a mai egyenlőre semmi

2022. márc. 31. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!