Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki felejtett már el...

Valaki felejtett már el tablettát bevenni? Nem lett baba, ugye?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a kisfiam születèsnapja ès a nagy mòkázásban bár jelzett a telefonom, elfelejtettem bevenni a tablettát, Corenelle-t szedem. Ma du. 4 kor bevettem, mivel a 3.hetet kezdtem meg, ìgy a következőt követem:


Vegye be az elfelejtett tablettát, amilyen hamar eszébe jut, még ha ez azt is jelenti, hogy egyszerre 2 tablettát kell bevennie. Szedje tovább a tablettákat a szokásos időben. A tablettamentes periódus helyett kezdje el szedni a következő csomagot.

A kèrdèsem az lenne, hogy tehát szombat után is folytatom a szedèsèt, de a következő levèl vège után már tarthatok 7 napos szünetet? Köszönöm.


2021. nov. 30. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Én rendszeresen elfelejtem. Mármint nincs olyan hónap, amikor ne felejtenék el egyet. Sosem lett ebből baba.
2021. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utána tarthatsz.
2021. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Voltál te is már ìgy ,hogy szünet nèlkül szedted tovább? Várhatò ilyenkor is vèrezgetès, ha jòl èrtelmezem, ugye? Kb 6 ève abbahagytam a bogyòt, most ez az első hònap ès máris gondot okozok magunknak :D Nem akarunk mèg tesòt, most lett 1 èvesa fiunk :/
2021. nov. 30. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Én alapból 3 hónapos ciklusokban szedem, nem akarok havonta vérezni, és mint már ismert, tabletta mellett felesleges is. Sosem volt közti vérzésem, de ez nem jelenti azt, hogy neked sem lesz.
2021. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4!


Én ezt nem ajánlgatnám... nem veletlen KELL az a pár nap szünet. Ha nem lenne fontos, nem igy kellene szedni.


Az, hogy te ezzel akár kicsinalhatod a testedet, hormonjaidat, az a te problémád. De kérlek ne bíztass erre másokat.


Egy nőgyógyász, aki sokmindent látott már eddig

2021. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát 3 havi adag után tartasz csak szünetet? Nekem a dokim ilyet nem is mondott, ez új infò, megmondom őszintèn. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2021. nov. 30. 17:58
 7/12 A kérdező kommentje:
Fúha, itt egy nőgyògyász? Kedves 5-ös akkor járjak el a leìrtak szerint, majd jöhet mindig a 7 napos szünet? Ìgy nem lesz gond?
2021. nov. 30. 18:00
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha nőgyógyász lennél, akkor pontosan tudnád, hogy OAC szedése esetén semmi szerepe nincs a megvonásos vérzésnek.

A hosszú szedési ciklusú fogamzásgátló szedés pontosan ugyanazokkal a kockázatokkal jár, mint a ciklusos szedés, nem többel. Sőt, bizonyos esetekben kifejezetten előnyös.

Szívesen hozok neked szakcikkeket is, ha már a szakvizsgára nem sikerült megtanulnod. Nekem sikerült (mármint veled ellentétben a szülészet-nőgyógyászat szakvizsgára normálisan felkészülni, sőt, némi szakirodalmat is olvasgatni az unalmas perceimben).

2021. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég egyertelmu a lairas, azt kovesd.

Amugy pont az ilyen elfelejtett bevenni, bevette de egy hetig hasmenese volt kozben, antibiotikumot szedett kozben eseteknel jon a " vedekezes melett csoda folytan becsúszott" szoveg.

2021. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha becsuszik en pontosan tudni fogom, hogy emiatt lehet, nem lesz semmifele csoda :D
2021. dec. 1. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!