Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic vélemény ?

Inofolic vélemény ?

Figyelt kérdés

Nekem az első hónap, hogy szedem. A dokim ajánlotta. Mellette szedem a babavitamint. Használok ovu tesztet ma vagyok a 18.napon de még nem volt pozitív 🤷🏻‍♀️

Létezik hogy a Inofolictol csúszik az ovu vagy el is marad?

Vizes folyáson kívül semmi tünet. Pedig 2-3 napig tojasfeherjes cucc szokott lenni ovu előtt. Most nincs. Néha szúrkál a petefészkem. Múlthónapban 18.napon volt ovum előtte 21.

Szívesen meghallgatnám akinek van tapasztalata.


2021. nov. 22. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én július vége óta szedtem tegnap fogyott el, most egy ideig nem veszek szerintem. De mensimet nem tolta ki. 28 és 27 naposak voltak eddig is és akkor is.
2021. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én kicsit több mint 1 hónapja iszom, mert 55 napokra jött meg az utolsó 2 mensi, előtte pedig 29-30.

Inzulin rezisztenciam nincs, csak pco. De egyenlőre még nem látok javulást, figyelem a kajára, a mozgásra, így a doktornő szerint márciusra rendeződhet a dolog, addig pedig szednem kell folyamatosan.

2022. jan. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én abba hagytam a szedését.

Meg is jött rendesen 30 napra azóta. Inofolic mellett 43 napra jött. Nekem nem vált be. 😔

2022. febr. 1. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


azóta összejött a baba? :)

2022. okt. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Igen 34 hetes vagyok.

De nem az inofolicnak köszönhetően nekem nem segített sajnos

2022. okt. 19. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!