Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel történt hasonló? 43...

Hesstia kérdése:

Valakivel történt hasonló? 43 napos ciklus...

Figyelt kérdés
Sziasztok ma vagyok a ciklusom 43. napján a tesztek negatívak. Eddigi leghosszabb ciklusom 37 napos volt. Júniusban voltam nőgyógyásznál, megvizsgált mindent rendben talált, lassan 1 éve próbálkozunk a teherbeeséssel, és eddig semmi, emiatt is mentem orvoshoz, aki inofolicot javasolt, június közepe óta szedem napi 1 tasakkal. Júliusban már 37 napos ciklusom lett, most meg meg se jön. Ebben a hónapban nem használtam ovu tesztet, nem tudom mikor lehetett peteérésem. Augusztus 17-én voltunk együtt azt már ki kellene mutatnia egy 10-es érzékenységű tesztnek nem? Illetve augusztus 26, de az meg már nagyon későn volt. A ciklus 37. napján. Teszteljek tovább?

2021. szept. 1. 07:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szia. Végülis ha nem ovu teszteltél és nem is érzed mikor volt, nem szokott folyásod lenni vagy bármi ovu tünet, akkor lehetett később is.

Augusztus 17-eit elvileg kimutatná már a teszt, de az 15 napja volt. Ha esetleg rá 1-2 napra volt a peteérésed és kibírták addig a kis katonák, akkor még lehet nem mutatná 13 nappal ovu után.

Ha meg 26-a körül volt a pé-d akkor azt még pláne nem mutatná. Amíg nem jön meg, végülis van remény :) Szeptember 7-én kellene legkorábban tesztelned (12 dpo a 26-hoz képest), ha addig nem jön meg vagy negatív akkor szerintem nincs baba.

Amúgy olvastam, de nem saját tapasztalat, hogy volt akinek az inofolic kitolta a ciklusát. Nem tudom, biztosan az okozta-e náluk vagy sem, én is szedem 1,5 hónapja de nekem nem változtatott eddig a ciklusomon.

2021. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Én 3 hónapig ittam az inofolicot, minden hónapban egyre hosszabb lett a ciklusom. Végül a 4.inofolicos hónapban sikerült. Ovuteszteltem, az a ciklus 43napos lett volna.

Előtte 2 évig nem sikerült...

37+6hkm

2021. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Bocsi véletlen hamarabb elküldtem 😄

Szerintem még símán lehet pozitív a teszted, csak várj még egy hetet kB 😊 Drukkolok!!

2021. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor 1 hét múlva tesztelek, ha addig nem jön meg.
2021. szept. 1. 09:01
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia, én a ciklusom 45.napja körül estem teherbe, úgy hogy 28-30naposak a ciklusaim :D

Fogalmam nincs hogyan történt.


A ciklus 50.napján még negatívat teszteltem, és az orvos se látott semmit. Majd 10nap múlva erős pozitív teszt, szívhang stb.

2021. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó 1000 az egyhez. Sokaknak összetavarja a ciklusát ez a készítmény. Ez a ciklus nagyon hosszúnak számít, a többségnek akinek ilyen hosszú, azoknak nincs ovulációja…
2021. szept. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
5-ös vagyok, nem szedtem semmit
2021. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!