Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel történt már hasonló?...

Valakivel történt már hasonló? SOS!

Figyelt kérdés
Megjött a mensim, de csak 2 napig tartott, darabosabb volt, aztán elmúlt. A hőm csak egy napra jött le 36,5-re aztán felment, tegnap kellett volna ovum legyen, de a hőm nem esett le, vagyis gondolom elmaradt.

2012. aug. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg spontán vetélés nem lehetett?
2012. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy tudom az sokkal hosszabb vérzéssel jár. Nekem 6-7 napos szokott lenni, ez meg csak 2 napos volt.
2012. aug. 21. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teszteltél? Nem lehet hogy mégis baba van a dologban?
2012. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a 2 napos mensi után teszteltem, az a 30. nap volt, és negatív lett. Most gondolkozom egy újabb teszten. Mert a peteérés vagy baba, vagy valami más miatt maradhat el, de mindképp dokihoz fordulnék vele.
2012. aug. 21. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Február elején ugyanígy jártam. Szerintem terhes voltam, és elment. Az amúgy évek óta pontosan 23 napos ciklusom akkor a 29. napon tartott. Nagyon nagy fájdalmaim voltak, majd két napig erős és darabos vérzés, majd egyik óráról a másikra megállt. A vérzéssel megszűntek a tünetek is. Két hónappal később pozitív tesztem volt már, tehát ugyanabból a petefészekből sikerült másodszor is. Szerintünk két hónappal nem sikerült a beágyazódás egy sztk-s vizsgálatnak köszönhetően, ahol 23 naposan úgy megnyomták a petevezetéket, hogy ihaj, majd leugrottam a székről. Aztán szabad szemmel megállapították, h látják a petesejtet. Szerintünk nem tudott befejeződni a beágyazódás.

24+1 hetes kismama :)

2012. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!