Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttam tegnap egy műsort,...

Láttam tegnap egy műsort, ahol a kismamák nem is tudtak róla, hogy terhesek, szinte tünetmentesek voltak és végig mentstruáltak. Lehetséges ez? Valakivel történt ilyen, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Még csak pocakjuk sem volt!Mágis egyszercsak megindult a szülés!Volt aki arról számolt be,hogy először azt gondolta szorulása van,de annyira görcsölt,hogy végül bement a korházba,ahol megállapították,hogy szülni készül!Megdöbbentő!Nem?
2010. máj. 3. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért az elég durva lenne, ha valaki nem érezné a magzatmozgást, én még a lábacskát is éreztem sokszor amikor a hasfalamnak nekinyomta.:))

Olyat viszont tudok, hogy Édesanyám amikor velem terhes volt, 3 hónapig úgy megvolt a vérzése, hogy nem vette észre hogy terhes, csak a pörkölt illattól undorodott, azért ment el a dokihoz.:))

2010. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt a műsort én is láttam,szerintem lehetetlen!
2010. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor elképzelhető, ha valaki esetleg extrém testsúlyú. És van ilyen pszichiátriai eset is, olyan dolgokat le tudunk magunk előtt tagadni, hogy ha "normális" vagy, ezt meg sem lehet érteni...alapesetben azért ennek olyan jelei vannak, hogy szerintem nem lehet nem észrevenni...
2010. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom nem a kérdésre válaszokok,de hol volt ez a műsor?Melyik adón?Szeretném én is megnézni hátha lesz ismétlése vagy neten.

Köszi,19 hetes kismama.

2010. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hol láttátok ezt a műsort?Na légyszi légyszi írjátok meg:)

Köszi.

19 hetes kismama.

2010. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
énis szoktam nézni :D vasárnap esténkénz van a discovery travel&livingen a címe pedig : nem tudtam hogy terhes vagyok . :D szerintem ha nem lenne igaz nem mutatnák!
2010. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Discovery Travel&Living-en van minden vasárnap 21.50-től, és az a címe hogy "Nem tudtam hogy terhes vagyok". Youtube-on is van fenn néhány, de csak angolul.( "I didn't know I was a pregnant" cím alatt találod)

:-)

2010. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen erre a műsorra gondoltam.De ahhoz képest jó pár ilyen esetet fel tudnak sorakoztatni!Talán mégis lehetséges!
2010. máj. 3. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy én ezt eddig miért nem néztem???Tiszta gyagya vagyok ilyenekről maradok le:))

Köszi az infókat.

19 hetes kismama.

2010. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!