Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét + 2 nappal a menstruáció...

1 hét + 2 nappal a menstruáció előtt indokolt érezni méhszurkálást? Ti éreztek? Reggeli ébredéskor erősen éreztem kb 5 percig szurkált. Egyébként pisiléskor szoktam érezni, hogy szurkál. Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés

#Méhszurkálás
2021. nov. 19. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hormonpanelt nem kért a dokid? Abból kiderülne van-e peteérésed.
2021. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az LH és FSH arányaira gondolsz? FSH növeszti, LH repeszti. Peteéréssel nincs semmi gond, de lehet nem reped meg a tüsző. :(

Minden hónapban 20mm feletti a domináns tüszőm azzal biztos nincs gond. Kérdés megreped-e...de kövi hónapban már tüszőrepesztőt kapok ha most nem jött össze. Elvileg attól jó eséllyel 36 órán belül megreped és akkor legalább azt is lehet tudni mikor kell együtt lenni. De mondta orvos, hogy van akinek sajnos attól sem reped meg :/

Férjem teljesen oké, szóval ott se lehet gond.

Azt gondolnám a 2 napontai együttlét biztos módszer és ezzel kiváltható az ovu tesztelés. Mert én próbáltam de nem lehet előtte enni-inni már az nekem eléggé nehézzé tette sajnos...lényeg hogy nekem nem vált be, pedig lehet tényleg hasznos :/

2021. nov. 20. 11:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem csak LH-FSH amit néznek. Először a menstruációtól számolt 3.-5.nap közt vérvétel l. Aztán a ciklus 21.-23.napján (28 napos ciklus esetén) progeszteronszint megmutatja. A 21.nap úgy van számolva, hogy 7-9 nappal ovuláció után legyen.
2021. nov. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!