Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 héttel miután lefeküdtünk...

1 héttel miután lefeküdtünk ha megjön a menstruáció biztosan nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Barátommal előző hét keddén feküdtünk le és annyira hirtelen történt hogy nem használtunk gumit (mindketten tudjuk hogy hatalmas hiba volt) nem élvezett el és nagyjából 1 percig volt bent mert ugye féltünk a terhességtől. Tegnap (szintén kedden) megjött és megnyugodtunk de én még izgulok picit hogy lehet hogy így is lehetek terhes mivel 1 hete történt még csak.

2021. nov. 17. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ha a következő menstuáciod megjön időben,megm inden akkor baba nem lesz.ha megjön igen krédező, akkor terhes nem leszel.ha nem jön meg nem várt után tesztelj.ovszerel és tabletával védekezzetek,ha nem akartok babát. mi lesz ha véletlenül,becsuszik a baba?
2021. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt nem értem hogy megy nálatok, felelőtlen embereknél... Ha én nem akarok gyereket, a hüvelyem minden négyzetmillimétere tiltakozik a gumi nélküli farok ellen.

Egy percig volt benned. Egy perc alatt is lehet a farkán spermium, előváladékról hallottál már?

Nem valószínű, hogy terhes maradtál, de tanulj az esetből. Nem engedünk csupasz fszt magunkba, ha nem akarunk gyereket.

2021. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy én sem értem, hogy ha ennyire félsz, még mindig izgulsz nehogy baj legyen, miért nem védekeztek?

Van ezer módja, nem olcsó sajnos, de egy baba sem az...

Mondjuk, hogy 99 % így, hogy nem vagy terhes, de ilyenkor az 1% esély is sok, ha nem tudnátok vállalni. Megéri azért az egy perc gumi nélküli elvezetért 3 hétig rágni a körmöd? Ugye, nem. Persze a srác megnyugodott, veszi a kabátját aztán max havonta fizet valami aprópénzt, de te tudsz mit kezdeni egy babával? Máskor neked legyen eszed, bármennyire is hév. Ha pedig valaki azzal jön hogy pici a gumi és szorít, húzd fel a lábfejedre, hogy nem hiszed. No gumi, no mártózás.

Nem beszélve a betegségekről.

2021. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as, mit kezdene egy babával egyedül? Semmit, majd szalad abortuszra, és mossa kezeit.
2021. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 hét múlva csinálj egy tesztet. Ha később volt peteérésed, akkor lehet hogy terhes vagy.

Az első hónapba én is menstruáltam. Menszesz után kB 1 héttel pedig pozitívat teszteltem.

2021. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!