Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét + 2 nappal a menstruáció...

1 hét + 2 nappal a menstruáció előtt indokolt érezni méhszurkálást? Ti éreztek? Reggeli ébredéskor erősen éreztem kb 5 percig szurkált. Egyébként pisiléskor szoktam érezni, hogy szurkál. Babát szeretnénk.

Figyelt kérdés

#Méhszurkálás
2021. nov. 19. 16:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nincs felfázás érzésem, sok vizet iszom és sokat pisilek. De ilyenkor mindig szurkál enyhén.

Tudom, hogy lehet PMS és baba is, csak érdekel, hogy mennyi reális, hogy ezt ilyen korán érezni lehessen menszesz előtt. :)

2021. nov. 19. 16:15
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Reális.
2021. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem reális, ezt bármi okozhatja.

Még ha tegyük fel, hogy jókor is voltatok együtt, ilyen korán akkor sem érezhetsz semmit.


Persze majd jönnek itt, akiknek már az aktus másnapján rugdosott benn a bébi... De a tudomány az tudomány.

2021. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Most olvasom hogy nem is egyértelmű a kérdésem. 😅 Tehát a reális/ nem reális azt arra írtátok, hogy a PMS-t érezni vagy a babát? 😊

Egyébként 2. válaszoló elvileg tegnap-ma-holnapi napokban kellene lennie a beágyazódásnak nálam és azt van aki érzi. 😃 (Peteérési kalkulátor ezt írta).

Azért is írtam ki a kérdést mert nem szoktam érezni ilyen hamar PMS-t de lehet most így van. 🤷🏽‍♀️

Én csodálkoznék legjobban ha ez a beágyazódást jelentené.😃

2021. nov. 19. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

9 nappal menstruacio elott nincs beagyazodas. Lehet megcsak a peteerest erzed. Ha kiszabadul a tuszo meg lebeg 1-2 napot majd vandorol 5-8 napot majd 3-4 nap mire beagyazodik es elkez a szervezet hcgt termelni. A tuneteket a hcg okozza (legjobb esetben is 3-4 nappal menstruacio elott)

Azt hogy ilyeneket erzel az az elmed jateka. Mi 1 evig probalkpztunk es minden honapban mindent ereztem aztan kiderult hogy termeszetes uton nem lehet gyerekunk akkor nem ersztem semmit. 4 lombik beultetes alatt szinten megvolt minden tunet minden szurkalas 4 szer lett a hcg m 0.

2021. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Cukiságok, a reálist arra írtam, hogy akár a menstruáció előtt 20 nappal is szúrkálhat a méhe. Akármitől. Nem azt, hogy az terhességet jelent. Egyre fárasztóbb itt ez a sok értetlen lepontozó, aki annyira okosnak hiszi magát.
2021. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mennyire igazad van 5-ös válaszoló 😃 most néztem a peteérési kalkulátort és leghamarabb 21-én kezdődhet el a beágyazódás. Ezt jól félre néztem 😅 ettől függetlenül mitől lehet ez a méhszurkálás? Mert ha nem PMS és nem beágyazodas akkor mi? 🤔 14-én volt az ovum utolsó napja. A ciklusaim átlag 27-30 naposak utóbbi időben inkább 30. Tehát elvileg 16/17.napon kellett lennie ovunak.
2021. nov. 19. 18:42
 8/13 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire nagy fantáziánk lenne mert gyereket akarunk? 😃

Már lassan elszomorító hogy így átverjük magunkat... 😐😔

2021. nov. 19. 18:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire játszik veled az agyad.

Ha csak naptárral követed az ovulációt, akkor már ott baj van. Mert ha 27-30 naposak a ciklusok, akkor a naptár rulett. Ha komolyan gyereket terveztek, akkor teszttel kéne követni az ovut.

A méhszurkálás kb. bármitől lehet, felesleges ezen kattognod.

Volt egy barátnőm, aki szintén mindig mindent megérzett, ő a peteérését is percre pontosan tudta, mert érezte, hogy szúr a petefészke. Aztán mikor csak nem jött a baba és elkezdték követni a ciklusát, kiderült, hogy általában peteérése sincs... Szóval nagyon szépek ezek a "megérzős" dolgok, csak sajnos nagyon ritkán igazak...

2021. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem ciklus 12.napján volt 23mm-es petém, minden hónapban UH-val követve. Úgyhogy peteérésem biztosan van 😊 már csak az a kérdés hogy meg is reped e 😃 az ovu tesztet csináltam egy ideig, a hőmérőzést nem vagyok hajlandó, nekem az túl sok, szóval marad a 2 napontai együtt lét. 😅
2021. nov. 19. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!