Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clearblue adhat rossz...

A clearblue adhat rossz eredmenyt?

Figyelt kérdés

Sziasztok,elsonek is leirom az esetemet.

Peteeresem kb 2 nappal azutan volt mint kellett volna. Egyutt is voltam a parommal es ment belem is de nem az egesz. Az egyuttletunk utan 7 nappal csinaltam egy tesztet reggel (hasonlo mint a one step) megvartam a 3-5 percet de én nem lattam semmit rajta ezert kidobtam. Aztan kicsit kesobb kb 14orakkor tesom nem hagyott beken es mondta csinaljak meg egy rossmanosat. Megcsinaltam de azon sem lattam semmit a tesom viszont azt mondta hogy mintha lattna ott valamit en nem hittem neki es mondtam hogy dobja ki hozza teszem hogy az elott egy csomot ittam ezaltal nem lehetett tul koncentralt a vizeletem( kiderult hogy elrakta hatha lesz meg pozi tesztem) aztan csak csak fuzott es mondta hogy csinaljak meg egy clearblue tesztet ami mar 6 nappal a mensi elott kimutathatja.. en nem akartam de o eroszakokodott. Persze megtiltotta hogy igyak mert akkor nem olyan koncentralt🤣 aztan megcsinaltam a clearbluet es halvanyan idon belul pozitiv lett en nem hittem el de tenyleg ott volt. Aztan haza jottem es kiszedtem a furdokukabol(ami tiszta volt) a tesztet amit reggel csinaltam es azon is volt egy rozsaszin kis csikocska halvanyan.

Masnap reggel csinaltam one stepet a masik gagyi fajtat amit az Amazonen rendeltem meg egy rossmanosat de azokon semmi nincs. Mondta tesom mivel lehet hogy kesobb foggant meg azok meg nem túl erzekenyek hozza vegyek megint egy clearbluet. Vettem. Az is halvany pozi de icipicivel erosebb mint az az elotti.de ott van a csik kek. Parom eroszakoskodott hogy vegyek egy digitalisat az elvileg nem hazudik de mondtam neki hogy ha az is vagyok meg nagyon az elejen. De vettem egyet az o kedveert. De az azt irta ki hogy nem vagyok terhes. De amikor szet szedtem (tudom egy tesztet nem szedunk szet de kivancsi voltam) ott is volt egy halvany csik de nem volt eleg eros a digitalisnak de szemmel szepen lathato. Azota nem teszteltem. Szerintetek van akkora pechem hogy az osszes rossz tesztet kifogtam? Sokan azt mondjak hogy a clearblue nal nincs jobb! De a tobbi mert nem halvany? Lehetek terhes? Parom es en is szkeptikusak vagyunk



2021. szept. 24. 09:16
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a valaszokat
2021. szept. 24. 16:30
 32/38 anonim ***** válasza:
Kérdező teszteltél azóta? Mi lett végül? 😊
2021. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Mi lett vegül kerdezö? Minden ok?
2021. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Azota is pozitiv a teszt kicsivel erosebb

Hetfon megyek orvoshoz :)

2021. szept. 28. 08:54
 35/38 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy sikerült. Minden jot neked :)
2021. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hétig jegeld a témát, és utána vegyél egy új Clearblue tesztet.
2021. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Irta fentebb, hogy megy orvoshoz
2021. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi lett kerdezö? Minden ok? :)
2021. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!