Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG után mikor érdemes próbálk...

HSG után mikor érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

29éves vagyok, a párommal valamivel több, mint 1éve szeretnénk babát!Májusban elkezdtük a kivizsgálásokat, és minden rendben a páromnál is, és egyenlőre nálam is!

(Nem dohányzom, nem iszom,drogok kizárva, még kávét-colát sem, szóval semmilyen káros szenvedéllyel nem élünk)Azt elsődleges vizsgálatok rendben, a héten volt hsg-m, és ott is minden rendben van, mindkét petevezetőm átjárható, a dokim csak gratulált!

Most clostyt fogok szedni a köv.ciklusom 3-7napja között, és még abban a ciklus közepén vizsgálat nála!

Ma vagyok a ciklusom 15.napján, mert aug.14-én jött meg aug.19.-ig volt!Szerintetek érdemes már próbálkozni?Volt akinek hsg után sikerült?Azt olvastam, hogy a kontrasztanyag kitisztítja a petevezetéket...


2010. aug. 28. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy ráadásul még PCO-s is vagyok, összevissza ciklusokkal, viszont peteérésem van. Miután megcsinálta az átjárhatóságit, tudomásul vettem, hogy csak lombikkal lehet baba. Köv. hónapban talán kétszer voltam együtt a párommal, ebből az egyik tök véletlenül a peteérés napjára sikeredett (aznap este, a 21. napon éreztem hogy fáj az egyik oldalam). Soha nem gondoltam volna, hogy terhes lehetek, fel sem merült a gondolata abban a hónapban. Azóta már 33 hetes a fiúbaba a pocimban :-)
2010. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én a kérdés indítója vagyok..

Szuper a történeted!

Szívből gratulálok, és minden jót kívánok!

Vigyázz magadra/tokra!

2010. szept. 3. 20:02
 13/13 anonim válasza:
Szia kérdező, végülis mi történt? én pont itt tartok ahol te, mikor írtad a kérdésedet. Csak nálunk inszem lesz a következő ciklusban.
2013. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!