Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HSG után mikor érdemes próbálk...

HSG után mikor érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

29éves vagyok, a párommal valamivel több, mint 1éve szeretnénk babát!Májusban elkezdtük a kivizsgálásokat, és minden rendben a páromnál is, és egyenlőre nálam is!

(Nem dohányzom, nem iszom,drogok kizárva, még kávét-colát sem, szóval semmilyen káros szenvedéllyel nem élünk)Azt elsődleges vizsgálatok rendben, a héten volt hsg-m, és ott is minden rendben van, mindkét petevezetőm átjárható, a dokim csak gratulált!

Most clostyt fogok szedni a köv.ciklusom 3-7napja között, és még abban a ciklus közepén vizsgálat nála!

Ma vagyok a ciklusom 15.napján, mert aug.14-én jött meg aug.19.-ig volt!Szerintetek érdemes már próbálkozni?Volt akinek hsg után sikerült?Azt olvastam, hogy a kontrasztanyag kitisztítja a petevezetéket...


2010. aug. 28. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen ez igaz az orvosom is mindig mondja ezt.Én most megyek majd átjárhatóságira után nagyobb az esély állítólag.Úgyhogy pé. környékén hajrá sok sikert!!
2010. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kitartást!Abszolút kibírható ez a vizsgálat, sokat olvastam erről a neten, tapasztalatokról, de "sokkal"elviselhetőbb volt mint gondoltam, de ez mondjuk az orvosomnak is köszönhető volt!

Neked is minden jó...:)

2010. aug. 29. 17:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is csináltak átjárhatóságit, de egyik petevezetékem sem volt átjárható. Rá egy hónapra terhes lettem :-)
2010. szept. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki hogy a következő ciklusban lehet próbálkozni mert a röntgensugár káros lehet a babára.A hsg után nem jött meg és azt hittük hogy összejött de sajnos cisztám volt.
2010. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A clostyt mire szeded?

előző vagyok.

2010. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia!

A clostyt a köv.ciklusom elején 3.-7.nap között 2x1db-ot fogom szedni!Ez a peteérést segíti, bár ezzel sincsen gondom, mert van peteérésem, de rásegíteni nem árt!Ezt tanácsolta4Aztán még a köv.ciklusom közepén megnéz!

Egyenlőre itt tartok....még sajnos!Veled mizu?

2010. szept. 3. 11:26
 7/13 A kérdező kommentje:

A mai 8:24-től kérdeznék..

Szívből gratulálok a terhességhez!Hogy hogy terhes tudtál maradni, ha egyik petevezetőd sem átjárható?Úgy tudom, hogy ilyenkor műtét kell...Hmm??

2010. szept. 3. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt mondta a dokim, hogy a nyomástól felszabadulhatott a petevezeték. A vizsgálat előtt bevettem egy erős fájdalomcsillapítót, így valószínű "túl tudta feszíteni a húrt". Gondolhatod, én is sokkot kaptam mikor megláttam a pozitív tesztet :-)

Nekem nem röntgenes volt, hanem uh-val figyelte a kontrasztfolyadékot.

2010. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Nagyon fájt??Huu gratulálok úgy irigyellek.Nekem is ilyen uh-s lesz majd most ha megint megjön.
2010. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Köszi :-) Szerintem egyáltalán nem volt vészes, rosszabbra számítottam. Egyébként egy Cataflam-ot kaptam be előtte. És nem bántam meg :-D Kitartás neked is!
2010. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!