Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy babánk lett...

Lehetséges, hogy babánk lett volna?

Figyelt kérdés

Ma, kb. 35 napra jött meg. Előtte nagyon furcsa érzéseim voltak. Peteérés is szerintem most nyilvánvaló volt, bár nem hőmérőztem, de a hüvelyváladék egyértelmű volt. Fájt a cicim, mint még soha. Vélhető beágyazódás környékén fájt a petefészkem, erősen szúrt, majd utána, míg meg nem jött, semmi. Magas hőmérséklet. 2 napja éjjel azonban borzasztóan görcsölt a hasam, gyógyszert is kellett bevennem, mert nem bírtam. Gondoltam, meg is jön, a mellfájás is abbamaradt.

Tegnap már barnázás, ma meg is jött. A kérdést viszont az indította el bennem, hogy elég sok darabos/alvadt dolog távozott belőle, illetve láttam egy nagyon furcsa kis golyócskát, ami mintha egy zsákszerű kis valami lett volna, akkora, mint egy sárgaborsószem. Nem szövetes, nem alvadt vér. (Bocsánat a részletezésért, de muszáj megosztanom veletek.)

Lehet, hogy baba lett volna, csak nem tudott megtapadni?


2008. dec. 5. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szia, sztem lehet persze, sajnos előfordul, de darabos vérzés más betegség pl endometriózis jele is lehet.
2008. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Darabos vérzéstől nem kell félni, nekem is szokott lenni 1 évben 2-3x is, dokim azt mondta és olvastam több helyen is, h. ez teljesen normális, mivel a méh nyálkahártyája vastag volt, és most válik le a felesleges darab, ami így tisztul a menstruációval! Ha az a vmi olyan fura volt, akkor leheth. baba volt, hallottam már én is, h. akinek nem tapadt meg, annak a leendő menzivel együtt távozik! Esetleg ha vmi, emlitsd meg a dokidnak, h. láttál vmi szokatlant! És fel a fejjel, az alvadt vérdaraboktol nem kell megijedni, még jó hogy kijön belőlünk, mert tisztulunk a köv. hónaphoz! Ne izgulj!!! :D
2008. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!