Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ovu tesztet használtato...

Milyen ovu tesztet használtatok és mikorra lett siker belőle? 2. babánk nagyon nem akar összejönni, gondoltam következő hónapban próbálok tesztelni, cickafark és palástfű teát iszom, vasat is szedek. Már csak az ovu tesztben bízom

Figyelt kérdés

[link]

innen rendeltetek már?melyik a jó?tesztcsík és tesztkazetta között van különbség?17hós fiunk elsőre összejött minden segítség nélkül,így teljesen járatlan vagyok ezekben a témákban.


2010. jún. 15. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 5 honapig probalkoztunk, nem hasznaltam semmit csak a homet neztem meg a folyasomat. Aztan elkezdtem inni a malnalevel-palastfu teat, meg a neten vettem One Step ovu tesztet es az elso ilyen honapban babas lettem!

Sok sikert!

8h km

2010. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 5 hónapig próbálkoztunk, aztán a múlt hónapban (május) vettem a dm-ben ovu tesztet (CORAX LH ovulációs teszt a neve és rózsaszín dobozban van). Múlthét pénteken teszteltem és pozitív lett, már dokinál is voltam. Egy 6 hetes pocaklakóm van! :-) Szerintem érdemes kipróbálni. Szorítok nektek! Írj ha van valami eredmény.
2010. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sziasztok!köszönöm a hozzászólásokat.akkor én is veszek,mostmár bízok benne.hány db kell egy ciklusra és mennyibe kerül a dmben?
2010. jún. 16. 11:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Elso vagyok! Szerintem jobban jarsz ha a neten veszel olcso tesztet, a celnak megfelel annyi hogy martogatnod kell. Nekem keson volt ovum amikor teherbe estem es a 12. cn-tol teszteltem, igy kb 20 tesztet siman ellottem.
2010. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 2. válaszoló vagyok. Amit a dm-ben vettem az 3000 körül volt és 5 darab van benne. Nekem csak egyszer kellett vennem, mert a 3. reggel már kimutatta a peteérést. Én kiszámoltam hogy kb. mikor kell lennie a pé.-nek (elvileg félidő) és előtte 2 nappal (de lehet előbb is)kezdtem reggelente tesztelni. Ugyan úgy működik mint a terhességi teszt! Ha az 5 nap alatt nem mutatja ki az ovut akkor javasolt tovább cinálni! Nekem az inteneten rendelt dolgokról nincs tapasztalatom. Remélem segítettem. Szorítok!!!
2010. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a vaterán vettem. Ott 80 forint darabja. Szerintem jobban megéri, mint a DM-ben.:)
2010. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.még arra lennék kíváncsi,hogy ebből milyen érzékenységű a leghatásosabb?ugyanolyanok,mint a terhességi tesztek?a 10-es a legbiztonságosabb?
2010. jún. 17. 18:36
 8/9 A kérdező kommentje:

sziasztok! tegnap kellett volna megjönnie,ma teszteltem egy halvány pozitívat :)

szóval nincs szükség az ovu tesztre.köszönöm a válaszokat

2010. jún. 18. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
14:31-es vagyok. Gratulálok és nagyon boldog babavárást kívánok!!! :-)
2010. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!