Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnemű lett a babánk mint...

Másnemű lett a babánk mint amilyent az orvos monodtt. Nem voltunk rendesen névvel készülve, most meg nem vagyok kibékülve azzal a névvel amit végül adtunk neki. Hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem milyen név lett?

Tehát ha jól értem, megszületett és nem az akire számítottatok?

Hátha megszokod, ha pedig ennyire zavar, meg lehet változtatni, uncsimék így voltak, bár ők tudták hogy lány, és megbeszélték, hogy Vivien, de a felesége valamiért Evelint mondott, és csak akkor vették észre, mikor már a kisszalag a kezén volt, és szóltak hogy ez így nem lesz jó, és megváltoztatták!

2009. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg a keresztnevét. Ezt nyugodtan megteheted, vagy adjatok neki egy 2. keresztnevet, és akkor azt használjátok. De mi a neve, ami nem tetszik?
2009. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ismerősömnek még szülés előtti nap is azt mondták, hogy kislány, mikor megszületett és adoki gratulált, megkérdezte, hogy hívják a babát, mire a lány: Melinda, erre a doki: Nade anyuka egy kisfiúnak nem lehet lány nevet adni. Király lehetett. Fiú névvel nem is készültek, így a doki fiának a nevét kapta. Ő megszokta.

Ha téged nagyon zavar, tényleg változtasd meg.

2009. márc. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Sajnos a változtatás nem olyan egyszerű, már féléves a kislányunk. Gondoltam megszokom, de mégsem.

A név: Klaudia

2009. márc. 25. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :-), de hát ez gondolom nem sokat számít! Ha annyira nem tetszik, akkor találjatok ki másik nevet és otthon szólítsátok úgy vagy ebből a névből találjatok ki valami jó becenevet. Aztán ki tudja, nagy korában lehet, hogy imádni fogja a nevét!
2009. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez vígasztal én 8 hónapig fiúnak készültem,aztán anyumat befektették szülés előtt egy hónappal akkor is össze vissza,hol fiú hol lány,úgyhog ykészültek mindennel(fura am mert most már nem vok szégyenlősXD).

Szóval,végülis az Adrienn névben egyeztek meg,vagyis anya azt mondta,h ez lesz és kész...amúgy sztem csalódás azért egy szülőnek,hogy mást mondanak és mégsem az.Én azt tanácsolom csináld azt amit apám és te ne klaudiának hívd,hanem ahogy te szeretnéd.Engem pölö apám Szilvinek hív, mamám tesója Diának, mindenki más pedig Andreának(úgy értem az öregek).

A másik megoldás,hogy a nevét meg tudod változtatni csak fizetni kell érte,de ezt meg csak úgy ha másodiknak adod,mmint dhato elsőnek is csak bár még nem nagy annyira a babád,szóval nem okoz neki lelki traumát,hogy msá lesz,csak hát lehet az ismiknek furcsa lesz,de ne törődj velük:D

2009. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!