Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak írtam hogy negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak írtam hogy negatív lett a terhességi teszt, megnyugodhat. Erre mondta nekem telefonba, hogy miért írtam ezt, hogy megnyugodhat?! Ezekszerint akkor lehet örülne ha babánk lenne?

Figyelt kérdés

Azt mondta ezelőtt hogy szeretne majd babát, de picit mégk orai, mert alig fél éve vagyunk együtt, és 24 évesek vagyunk, de igazából még pénzt szeretne félretenni. De volt olyan beszólása is hogy úgy teherbe rakna,.....(de picit később)

meg mikor a kutya ráugrik a golyóira mondja h nem csak keresztapa akar lenni :)

akkor valszeg tényleg szeretne tőlem majd babikát, de ha becsusszanna véletlen valszeg akkorsem kérné h vetessem el?


2010. okt. 20. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt miért itt kérdezed???? talán tőle kellene megkérdezni, mi honnan tudjuk?
2010. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oks, de nem akarok egyértelmű lenni, se fel hozni a dolgot, csak a szavakból, jelekből várok véleményeket, akinek nincs véleménye az ne írjon :)
2010. okt. 20. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy néz ki,hogy nem bánná annyira ha becsúszna..
2010. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon orulne egy kisbabanak, de nem akar meg, mert ugye csak fel eve jartok, meg ugye meg kell teremteni a babanak az anyagi alapot. Viszont, szerintem orulne neki ha teherbe esnel. En tuti a helyedben meglepnem, ahog csak lehet.:) (pl jaj most ne vedekezzunk ugyis abban az idoszakban vagyok h nem lehetek terhes.) nem az h nem vetetne el veled, hanem orulne neki, ha vegre apa lehetne.:)
2010. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, csak az van a dologban hogy félév, az én párom is azért nem akart volna de az 3hónap volt.

Szóval nyugika :)

2010. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. okt. 20. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem házasság előtt semmiképpen se csusszanjon be baba, mert abból csak bajok lehetnek. :( Csak szépen mindent sorjában! Ráérsz még, 24 éves vagy, elég 1-2 év múlva is a babázás!
2010. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez butaság, és ha sose fogok házasodni, mer nem vagyunk házasságpártiak? Nekünk nem számít a vallás, meg a hagyomány.
2010. okt. 21. 15:59
 9/12 A kérdező kommentje:
A házasság meg lagzi mégtöbb pénzt elvesz tőlünk, amit a lakásra, gyerekre szeretnénk fordítani :)
2010. okt. 21. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a pénz jogos probléma.. Viszont abba belegondoltál már, hogy ha ennyi idősen szülsz gyereket, aztán kiderül hogy mégsem a párod az igazi(sokszor volt már ilyen),akkor mit kezdesz a babáddal egyedül? Ezért mondtam, hogy előbb házasság, aztán babázás.. Szerintem így logikus, de te tudod.
2010. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!