Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számít, hogy mennyit vagyunk...

Számít, hogy mennyit vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Olvastam arról, hogy nem ajánlatos minden nap együtt lenni babatervezés alatt, míg mások azt mondják tedd azt ami jól esik, nem kell rágörcsölni ennyire és számolgatni.


Ti hogyan csináljátok/csináltátok?


Azért kérdezem, mert mi minden nap együtt voltunk a férjemmel, össze is jött elsőre, de sajnos elment a baba a 7.+ héten, pedig volt már szívhangja is, mérete stb minden tökéletes volt az első UH-on. Két napra rá pecsételtem egy picit (rózsaszín), pont akkora jött volna meg a menzeszem, szóval gondoltam a testem emlékszik, talán emiatt lehet, illetve a pecsételés nem feltétlenül gond, az orvos sem gondolta hogy bármi baj lehet, de megnyugtatásképpen azonnal mentünk UH-ra, de már nem élt a pici... Eszembe jutott, mi van ha hibáztunk...? Talán gyengébb volt a spermium, mivel túl gyakran voltunk együtt. Sok minden megfordul az ember agyában...



2021. febr. 21. 12:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Pedig 2 vetélés után fel kellene írni.Válts orvost azt ajánlom.Nem minden nőgyógyász így gondolkodik mint a tiéd.2 vetélés azért már nem a véletlen műve és lelkileg se olyan egyszerű feldolgozni.Félsz gondolom előre a következő teherbeeséstől😢Másik orvost keress!Egy próbát megér.
2021. febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

#21 Pontosan, félek. 😣

Már felvettem a kapcsolatot a házi orvossal, ők is eltudják végezni ezeket a vizsgálatokat. Mint pl. megnézni van e progi hiányok vagy más hormon probléma esetleg. Persze tudom, hogy ezeken millió más oka is lehet a dolognak. 😕

2021. febr. 23. 10:47
 23/24 A kérdező kommentje:

*ezeken kívül

*hiány

2021. febr. 23. 10:48
 24/24 anonim ***** válasza:
Rendben lesz itt minden!Ne aggódj👍👍Kell majd nőgyógyász de ne ilyen legyen mint az előző
2021. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!