Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Számít, hogy mennyit vagyunk...

Számít, hogy mennyit vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Olvastam arról, hogy nem ajánlatos minden nap együtt lenni babatervezés alatt, míg mások azt mondják tedd azt ami jól esik, nem kell rágörcsölni ennyire és számolgatni.


Ti hogyan csináljátok/csináltátok?


Azért kérdezem, mert mi minden nap együtt voltunk a férjemmel, össze is jött elsőre, de sajnos elment a baba a 7.+ héten, pedig volt már szívhangja is, mérete stb minden tökéletes volt az első UH-on. Két napra rá pecsételtem egy picit (rózsaszín), pont akkora jött volna meg a menzeszem, szóval gondoltam a testem emlékszik, talán emiatt lehet, illetve a pecsételés nem feltétlenül gond, az orvos sem gondolta hogy bármi baj lehet, de megnyugtatásképpen azonnal mentünk UH-ra, de már nem élt a pici... Eszembe jutott, mi van ha hibáztunk...? Talán gyengébb volt a spermium, mivel túl gyakran voltunk együtt. Sok minden megfordul az ember agyában...



2021. febr. 21. 12:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Vagy mondjuk progeszteron pótlást kellett volna kapj.
2021. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
#1-es mondta meg a frankót.Progi pótlás kellett volna és akkor lehet megmarad.Nem ezen múlik amit írtál.Nem az a baj ha mindennap együtt vagytok ha sikerült.
2021. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs progeszteron pótlás. Az orvos azt mondta, hogy bizonyítottan nem segít. Tudja, hogy Közép- és Kelet-Európában még szokás adni, de nyugaton már nem. 😏
2021. febr. 21. 12:39
 4/24 A kérdező kommentje:
Lemaradt, bocsánat. Természetesen rákérdeztem a kontrollon erre, onnan tudom. Nekem is eszembe jutott ez. Illetve azt is mondta, ha nincs menstruációs gondom (ami nincs), akkor eleve kizárt a progeszteron probléma.
2021. febr. 21. 12:42
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden orvos mást mond ez igaz,de nálunk meg alap a progi.Több cikk szerint segíthet,míg más cikkek szerint nem.Ki tudja így eldönteni mint laikus?Az biztos hogy attól hogy fel van írva ártani nem árt.Hátha legközelebb nem lesz ilyen és megmarad a baba
2021. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 És szerinted ha kérem, kiírja? Mármint ez ellenkezik az ő álláspontjával? Számít, hogy sosem szedtem semmilyen hormon tartalmú gyógyszert? (Fogamzásgátlót sem)
2021. febr. 21. 12:47
 7/24 A kérdező kommentje:
*mármint ha ez ellenkezik
2021. febr. 21. 12:47
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs menzesz gondom és mégis kapom.Mondom,orvosa válagatja
2021. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És a progeszteronnak lehet valami mellékhatása? Mert ugye fennállhat a veszély minden esetben, hogy indokolatlanul kapja valaki. Nem zavarhat be a hormonháztartásba? Tudom, nem vagy doki, de te szeded és a te dokid támogatja, így talán szó esett róla, csak emiatt kérdezem.
2021. febr. 21. 12:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehet káros mellékhatása.Annyi szokott lenni hogy később jön meg a menzeszem ha kapom az adott hónapban.Tehát miután abbahagyom 2-3 nap múlva jön meg.Ennyit nyújt a cikluson.Mindig mikor mondom ezt az orvosomnak azt mondja az a jó mert így szépen hasznosította a szervezetem a progit.
2021. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!