Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy ennyit esett a...

Normális, hogy ennyit esett a hőm?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a ciklus 23-ik napján. 15-én volt a peteérés. Azóta 36,7-36,6-36,5 volt a hőm. Mai nap 35,5-öt mértem.

Ez normális? Belefér még ennyi, vagy már tuti elúszott a baba lehetősége? Lehet, hogy a hőmérő rossz? Már 5 hónapja hőmérözök, de eddig nem volt gond. Tudom, hogy hülyeség, de arra keltem, hogy fázom, esetleg lehet ezért?


2008. dec. 3. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
igen ezek szerint megfog jönni
2008. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak az a fura, hogy még 6 napom van a "nem várt"-ig. Eddig max. 1 nappal előtte esett le a hőm, de inkább aznap.

2008. dec. 3. 12:50
 3/3 anonim ***** válasza:
hát erre ne alapozz. nekem 37 volt a hőm előtte aznap mikor megjött 36.9 szoval ez is elég fura.Vannak furcsaságok mindeben egy bisztos ha picit is csökken a hő megfog jönni 48 orán belül.
2008. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!