Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esett ennyit a hőm? Már...

Miért esett ennyit a hőm? Már megjönne?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 27. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen meg fog jonni már a mai nap folyamán. Nekem is így szok lenni ha pár tizedet leesik akkor aznap már tudom hogy ennek a hónapnak is annyi.28. napon vagy hát ha most nem is sikerult a baba legalább a ciklusod rendbe. Sebaj ! Majd legkozelebb. Fel a fejjel !
2011. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nemsokára menstruálni fogsz.
2011. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom, hogy pár nap múlva meg fog jönni a menzeszed
2011. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor most már csak abban bízok, hogy 1-2 napig még kihúzom a mensest, különben nagyon rövid lenne a luteális fázis. :(

2011. ápr. 27. 09:22
 5/20 anonim ***** válasza:
Hello, nekem is így lezuhant, csak nekem a cover line vonal alá, aztán másnapra megint emelkedni kezdett, és felment 37-ig, teszt pozi lett, tehát nem kell még feladni!!
2011. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. Nálam is így volt a lombik alatt. Leesett a hőm, én meg teljesen kikészültem, hogy nem sikerült. Bőgtem, mint az állat. Aztán másnap elkezdett emelkedni megint, majd két nap múlva halvány pozitívat teszteltem. Hátha nálad is erről van szó. Én szorítok neked!
2011. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is, akkor bízok a legjobbakban!
2011. ápr. 27. 19:12
 8/20 anonim ***** válasza:
Hogy áll a hőd??
2011. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 28. 09:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Értem, erre csak azt tudom mondani, ha esett volna akkor egy kis ugrálás után se ment volna fel ennyire, én többször jártam hasonlóan, és volt olyan, hogy kiszaladtam a fürdőbe majd be a szobába, aztán pisilni és még le is ráztam a lázmérőt, és mértem egy 36,4-et, másnap meg meg is jött. Ha alacsonyabb lenne mint a tegnapi, ennyitől nem ment volna feljebb!!
2011. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!