Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan. 25 kelett volna meg...

Diananagy kérdése:

Jan. 25 kelett volna meg jönnie 4 napja már késik de a tesztem negativ mellem iszonyuan fáj és a hasamalja is kemény ki zárt hogy terhes vagyok? mert olyat is hallottam hogy valakinek még ilyenkor nem mutassa lehet később fogant a baba

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 11:20
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Ez a menstruációs naptaram
2021. jan. 28. 16:28
 22/35 anonim ***** válasza:

És ez beléd lát vagy mit gondolsz? Ez csak egy algoritmus...

Az viszont amit leírtam egy TÉNY , amin semmi nem változtat! Ne vállalj még babát, ha az emberi test működését sem érted.. Nem volt régen biosz órád?

2021. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
szerintem te sem látsz belém mit vitatkozol? Nem kell ide írni.. és kész
2021. jan. 28. 16:37
 24/35 anonim ***** válasza:

Fuu de buta vagy... Itt le van írva, bár sztem ezt se érted meg... Szövegértés is általános iskola, csak remélni merem, hogy az megy, ha már a sz*x megy...

[link]

""A luteális fázis az ovulációval kezdődik, és a menstruáció kezdetéig tart. Ebben a fázisban a petefészek progeszteront termel, amely felkészíti a méhnyálkahártyát az embrió beágyazódására. Ha nem következik be terhesség, a progeszteronszint lecsökken, és megkezdődik a menstruáció. A luteális fázis átlagosan 14 napig tart."

2021. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az egész cikk, illetve ha rákeresel a luteális szakasz hosszára, mindenhol leírják ugyan ezt!

Szóval nem késik a menzeszed egy percet sem!! Ma este, holnap reggel meg fog jönni :)

2021. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Azt kell mondani neki hogy terhes és akkor megnyugszik.Én is már többször írtam neki kommentben szépen hogy ne feszüljön rá ennyire a dologra dehát nem érti🤣🤣Azt hiszi hogy rosszból írjuk neki vagy nem tudom mire gondol.Más is szeretne már jó ideje babát de max 2 db tesztet lő el aztán elengedi a dolgot és a következő hónapra koncentrál mert megérti hogy ez most ismét nem sikerült
2021. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem vitatkozom, csak annyira hihetetlen, hogy alapvető dolgokkal sokan nincsenek tisztába. El se hinném ezt se ha nem látnám :(

Tehát ha kiszámolod 13.án pozitív az ovuteszt, akkor gondolom 14.én már negatív volt, tehát akkor ovuláltál. Onnantól számolsz 14 napot, az a nemvárt napja, azaz ma 28.a! Holnap reggel fog megjönni valószínűleg.

Bármilyen hihetetlen ezt nem én találtam ki...

Tehát nem késik a menstruációd, egy napot sem! Sajnálom ha te ezt nem érted :( Olvass sokat!

2021. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
26-os igazad van :D
2021. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
26-os! Igazad van, kivéve, hogy 14-16 nap közötti a luteális fázis hossza. Nekem pont 16.napra jön meg.
2021. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Most néztem meg, amiket belinkeltetek! Kérdeznék én is, ha lehet! Az unokatesóm endometriózisban szenved, nemrég derült ki, és van - e erre valami gyógymód? Hogy könnyebb legyen neki? Az orvos nem nagyon mondott neki semmit...
2021. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!