Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Mára nem...

Lehetek még terhes? Mára nem vártam és egy kicsit barnázok, iszonyúan fáj a fejem és hányingerem van, fáradt vagyok. Csináltam tegnap egy tesztet de negatív lett, esélyem már elszállt vagy még van rá?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már barnázgatsz akk sztem megfog jönni:(
2010. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még kicsi esélyben lehet baba, ha nem jön meg csinálj mégegyet pár nap múlva. Bár a barnázás nekem is mindig at elezte hogy mindjárt megjön, de volt akinél nem. (itt olvastam)
2010. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Ameddig nem jon meg rendesen van esély. Bár hallottam olyat is akinek megvolt terhesseg alatt is. én drukkolok neked! Majd ird meg mi lett! Ha nem jön meg pár nap mulva tesztelj megint.
2010. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt egy napig barnáztam, törléskor látszott csak a a papíron, két nap múlva pozit teszteltem. Amíg nem jön meg van remény!!
2010. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg a biztatást,de most estére egy kicsit erősödőt és már feketedik,biztos megjön:-(
2010. nov. 17. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett? Megjött?
2010. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!